Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcetylkotakie

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość chcetylkotakie

chce koniecznie powiekszyc usta, macie jakies przezycia z tym zwiazane? znacie jakiegos godnego polecenia specjaliste ktory sie tym zajmuje? Szukam na terenie Warszawy, dziewczyny wasze opinie napewno mi sie przydadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcetylkotakie
nie mozliwe ze zadna nie powiekszyla sobie ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ambroziak i szczyt raz ze wwarszawie dwa ze pewne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam usta pierwszy raz około rok temu i od tej pory powiększam je regularnie. Bardzo spodobało mi się to, że efekt zabiegu był naturalny i usta nie wyglądały sztucznie. Chodzę do Dermapoint do Katarzyny Mierzwińskiej i mogę polecić to miejsce. Jest profesjonalne i komfortowe. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Cherubin

Jest jeszcze Saska Clinic  w Warszawie, gdzie mozna powiększyc sobie usta. Sama jestem po takim powiekszaniu preparatem Restylane Kysse. Bardzo ładnie usta wyglądają. Naturalnie przede wszystkim. Bez żadnego efektu dziubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka333

Ja musiałam powiększyć usta ze względu na to, że mam takie trochę niewymiarowe usta. Dlatego zdecydowałam się na powiększanie ust. tez mialam je powiększane preparatem restylane Kysse. Miałam też zabieg regeneracyjny zabieg z Restylane Skinboosters. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×