Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rftjrtju

Umówiłem się z dziewczyną

Polecane posty

Gość rftjrtju

Hej. Pomożecie mi kobiety ? Mam 20 lat, a z dziewczyną którą mam się jutro spotkać ma 17 lat. Poznałem ją dzięki portalowi randkowemu. Jeszcze się z nią nie spotkałem, a co najwyżej parę razy pisaliśmy przez gadu. Muszę powiedzieć, że oboje mamy taki sam gust muzyczny. Normalnie identyczny, co chwile jak polecamy sobie jakieś teledyski to oboje znamy to, jak i uwielbiamy. Normalnie takie rzeczy się rzadko zdarzają. Dobry prognostyk usmiech.gif Ciekawe jak będzie na spotkaniu, jak będzie się nam rozmowa kleiła. Macie jakieś dla mnie rady dziewczyny ? smiech.gif Chcę dobrze wypaść, ona też zapewne. Czasami martwię się o czym rozmawiać. Spotykałem się już raz z jedną dziewczyną przez dwa miesiące, nie było z tego związku, ale jakoś rozmowa była średnia. W ogóle mało śmiechu było, dziwne miała poczucie humoru. Niby już się spotykałem z dziewczyną, jakoś było, ale dalej jestem zestresowany mimo, że już bywałem na spotkaniach z dziewczyną. O czym najlepiej gadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa sama sie wyklaruje zaczynasz od dzien dobry jestem z cobry uśmiech usmiech uśmiech zadajesz pyt cisza dajesz jej czas na odp kobity nie lubia miec przerywane hahhaha zadnych dokładnych pyt osobistych wszytsko ogólnie jak sama cos zacznie opowiadac o sobie to juz inna sprawa pod warunkiem ze wizualnie obydwoje podpasujecie bo jak jej sie nie spodobasz lub ona tobie to wiadome ze rozmowa bedzie sie urywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×