Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wytrysk podczas pieszczot

Polecane posty

Gość gość

witam jestem od niedawna z chłopakiem. On 30 lat ja 27. Szczerze pomimo swojego wieku nie jestem jeszcze doswiadczona w sprawach lozkowych. Tak wiec nie wiem czy to normalne kiedy dochodzi do pieszczot jak masuje mu penisa po kilku minutach on ma juz wytrysk czy to normalne?? Jak mam sie wtedy zachowac piescic go dalej? czy juz przestac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działasz na niego :P jak bedziesz reagowac śmiechem lub zażenowaniem to chłopak będzie czuł sie strasznie skrepowany i speszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi w ogole nie jest do smiechu poprostu nie wiem co dalej robić i sie zastanawiam czy wszystko jest dobrze czy tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za kolejnym razem sie nie polepszy :P to znaczy ze ma problem....moze po wytrysku odpocznijcie i spróbuj ponownie?? wtedy powinno byc dłuzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ostro na ciebie nagrzany , moze tez mial dluzsza przerwe . dprowadz go kilka razy , daj mu pare tygodni na oswojenie sie , jesli dalej bedzie tryskal jak prawiczek to jakas grubsza sprawa . ja pamietam jak po kilku miesiacach rozlaki z narzaczona wystrzelilem jak tylko sie o mnie poocierala . odradzam jakiekolwiek robienie facetowi wyrzutow albo pytanie w stylu ,' ale dlaczego ... ? ' on sam tego nie wie, nie chce i na paweno nie jest mu z tym dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno , daj mu chwile odpoczac po wytrysku . fiutek robi sie niechetny na dotykanie jakis czas po orgazmie , ale inne pieszczoty mozesz kontynuowac , asz wacek znow nie stanie do boju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja napisalem 'asz' , o matko , sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej normalne, a co Ty byś chciała żeby zrobił C***artner po orgaźmie ? spróbuj tego co sama byś chciała i obserwuj czy się to partnerowi podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echosonda101
jako Doświadczona kobieta 47 lat, zalecam wszystkim młodzieńcom idącym na randkę, żeby zonanizowali się godzinkę przed raz a nawet dwa razy, wtedy na pewno nie będzie problemu przedwczesnego wytrysku. Nie ma obawy że by wam nie stanął kiedy będzie trzeba, młodzi faceci mogą nawet 5-6 razy dziennie tryskać. A Wasze partnerki będą zadowolone na pewno kiedy już dojdzie do penetracji a Wy nie zaliczycie wtopy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Po wytrysku dalej delikatnie piescic. Ale nie ostro. Ja lubie krotka przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×