Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie okulary korekcyjne

Polecane posty

Gość Ewka9918
Ja jednak polecam wejść na galeriawidzenia i obczaić sobie ich oferty :P Ja tam kupuję od lat i mocno polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzinka
warto jednak dobrze poszukać. czasem trafiają się ciekawe oferty tam gdzie się nie spodziewasz. ja tak wlasnie kupiłam super ray bany w optical christex. szkoda tylko ze w trójmieście ten salon jest...ale też mają swoje www więc tam można poszukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fielmann jest tani i do tego jest w wielu miejscach w Polsce. Sama mam od nich okulary i sprawują się bardzo dobrze. Mają ogromny wybór opraw a do mojej twarzy trudno mi zawsze było coś dobrać. Salony fielmanna są w różnych miastach w polsce więc tym bardziej warto polecić bo każdy może znalezc taki w swoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie dobierałam okulary u optyka w Dębicy http://www.optyk-debica.pl/. Mają spory wybór oprawek, również dla dzieci. A poza tym u tego optyka wykonacie też podstawowe i okresowe badanie wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joszkad
ja kupiłam w optical christex - miałam spory wybór i nie miałam problemu z wyborem! super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina8866
Okulary korekcyjne skladaja sie na szkla i oprawki. Oprawki to tylko estetyczny wygladac natomiast na szklach nie ma co oszczedzac. I to tez powinien dobrac je okulista wykonujacy szereg badan. Bo nie sztuka jest kupic pierwsze lepsze okulary i tym samym poglebic wade wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się jak byłam ostatnio w Oko Design na Krowoderskiej, chodzi mi o firmę ze strony www.oko-design.com Mają rzeczywiście sporo soczewek różnego typu, w tym też takich mniej popularnych np. do okularów sportowych. Oprawki też są ciekawe, też dużo modeli trudno w Krakowie dostępnych. Warto do nich zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że nie ma co kierować się ceną. Mam markowe oprawki kupione w http://www.drmichnowski.pl/salon-optyczny.php i wytrzymały już kilka lat. Takie tanie okulary korekcyjne nie zdały u mnie egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre okulary znalazłam dopiero u nich www.optyk-wroclaw.com do tego fajna oprawka, jestem zadowolona zapowiada się, że będą wdzięcznie służyć mi długie lata (niestety mam taką wadę wzroku, że raczej się już nie poprawi;< ) Polecam optyka, ceny też przyjazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Marczynski
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem właścicielem sklepów optycznych Clinica Optika z Wrocławia. Nie chcę tu reklamować naszych sklepów bo to otrzymujemy od naszych klientów w prezencie za dobrą obsługę. Wkurza mnie tylko jak kolejni optycy bądź ich pracownicy reklamują tu swoje salony wraz z podaniem strony internetowej, oczekując, że naiwni klienci nie spostrzegą krypto-reklamy. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o optyka dziecięcego chodzi to dobre miejsce to http://okooko.com.pl/ mają dobre podejście do maluchów i znoszą grymaszenia przy wyborze oprawek, ceny dla ludzi, nie przesadzają. Wykonują tam badania na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim odkryciem ostatnich miesięcy jest firma Scorpion Eyewear. Mają swoją linię okularów Tonny, można je na stronie www.e-glasses.pl obejrzeć sobie. Tutaj są wzory damskie, męskie, dziecięce i też przeciwsłoneczne. Akurat chodzę w okularach tylko przeciwsłonecznych, wady wzroku się nie dorobiłem jeszcze. Świetny mają design tych swoich produktów, zupełnie inne okulary niż gdziekolwiek indziej widziałem ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę okulary Tonny już od jakiegoś czasu i sobie chwalę. Świetnie leżą na nosie, są bardzo wygodnie wykonane, nic mnie nie obciera nawet po wielu godzinach, także jest okej. Na stronie www.e-glasses.pl można sobie sprawdzić oprawki i szkła. Dobrze zrobione zdjęcia, dużo widać, mają i męskie i damskie wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mi zamówił ostatnio nowe oprawki i jest to model Tonny. Więcej o tych okularach można na stronie www.tonnydesign.com poczytać. Naprawdę ciekawa estetyka, powiem szczerze że mnie mój men mocno zaskoczył, że ma aż tak dobry gust. Widać, że wiele lat razem ze mną nie poszły na marne i rzeczywiście nauczył się rozróżniać co jest modne a co obciachowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również serdecznie www.optyk-wroclaw.com , niejednokrotnie dokonałam tam wyboru okularów, za każdym razem jestem usatysfakcjonowana z jakości usług oraz produktu, więc kochane jak tylko macie taka możliwość, to serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile jesteś z Warszawy lub okolic to zachęcam do zainteresowania się http://www.optycorp.waw.pl/ . Kupiłam tam okulary za bardzo atrakcyjne pieniądze, gdyż często mają wiele super promocji. :) Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okozaoko123
Jeśli na przykład mieszkasz niedaleko Trójmiasta – to na Kaszubach mamy świetny salon optyczny: www.optyk.kartuzy.pl. Ja i chyba wszyscy moi bliscy kupowaliśmy u nich okulary. Mają duży wybór i atrakcyjne ceny :) Zdecydowanie polecam wybrać się do optyka, nie ma co kupować przez Internet. Szkoda wzroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaTylman
Zerknij sobie na galeriawidzenia com!Maja bardzo fajne oryginalne okulary i korekcyjne i przeciwsłoneczne w super cenach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i tanie okulary można znaleźć w salonie optycznym www.oculus.com.pl Zaopatrywałem się tam w oprawki. Uzyskałem profesjonalną pomoc i wybrałem oprawki odpowiednie do kształtu mojej twarzy, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiednich okularów to polecam wam udać się do jednego z salonów sieci www.droko.pl Mają świetne okulary w swojej ofercie. Sama tam kupuje okulary. Zawsze spotykam się z miłą obsługa, która służy pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiem, że po raz pierwszy w życiu jestem faktycznie happy ze swoich okularów. Nic mnie nie ciśnie, nie przesuwają się, oprawki lekkie, delikatne takie jakie chciałam, a udało mi się takiego zakupu dokonać parę tygodni temu w Oko Design. Tego optyka mi znajoma polecała już dawno, ale jakoś nigdy nie było mi do nich po drodze. Kontakt jest na oko-design.com. Obsługa na plus, sympatyczni i otwarci, na bieżąco mi wszystko tłumaczyli jeśli chodzi o pracę soczewki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie polecam Oko Design, na stronie http://oko-design.com można ich sobie wyszukać. Super oprawki, dużo niszowych mniej komercyjnych wzorów. A powiem szczerze, że nic mnie tak nigdy nie wkurzało jak trafiłam na osobę w identycznych okularach jak ja...:P Odkąd kupuję w Oko to jeszcze mi się taka sytuacja nie zdarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo tanie i modne okulary zakupiłem w łódzkim www.panhilary.lodz.pl . Posiadają tak szeroki wybór, że znalezienie idealnych oprawek sprawiło mi nie lada kłopot - nie wiedziałem, które wybrać! :) Ceny posiadają bardzo atrakcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by wybrać tanie i dobre okulary warto przeczytać opinie na forum TUOKULARY.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×