Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanie okulary korekcyjne

Polecane posty

Gość gość
W przypadku okularów progresywnych to polecam optyka Primus. Dobrze robią takie soczewki, a to nie jest niestety wcale taka norma i oczywista rzecz dla optyków. Sama kiedyś miałam tak męczące progresywne że się zraziłam na jakiś czas. Teraz w końcu oko mi normalnie dobrze pracuje, nie mam problemów z przejściem z bliży do dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElwiraOnyszkowa
Ja będę polecała jak powyżej - optyk Oko Design jeśli chodzi o Kraków. Dużo ciekawych oprawek w których się dobrze wygląda, zwłaszcza jeśli chodzi o wzory damskie. U mnie wybór oprawek trwał może 15 minut i już wiedziałam co chcę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że przede wszystkim warto patrzyć na jakość. A jak już są wypatrzone wymarzone oprawki to pozostaje czekać na promocję :) Ja kupiłam 25% taniej w sklepie https://sireneeyewear.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Te okulary które teraz noszę kupowałam w Oko Design, oczywiście są robione na zamówienie dokładnie pod mój typ wady. Idealna korekcja, czasami a w zasadzie często totalnie zapominam że mam okulary na głowie...co bywa niebezpieczne, ale ogólnie nie czuję nic, żadnego ucisku, dyskomfortu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiesta6

Dobry design, wysoka jakość a do tego atrakcyjna cena? Miałam szansę to poczuć w salonie Fielmann, gdzie zakupiłam swoje ostatnie okulary korekcyjne! Mowa o modelu MF 014 SUN FA w którym czuję się bardzo kobieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne okulary i przede wszystkim w dobrej, przystępnej cenie kupiłam w salonie optycznym Fielmann. Okulary sprawdzają się cudownie, a mam je już od dłuzszego czasu. Dodatkowo, w ich salonie można wykonać bezpłatne badanie wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Na kuponiarnia.pl/promocje/aurum/ mozesz znalezc kod rabatowy do aurum. To sklep z szeroka oferta okularow, ja wlasnie swoje tam zamowilam :) a dzieki rabatowi cena jest naprawde umiarkowana, wiec warto sie skusic, poki jest promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o cenę i jakość to super okulary robi Oko Design – oko-design.com. Dopasowują soczewkę pod konkretne oczy i to się czuje...a w zasadzie widzi. Wcześniej miałam progresywne zamawiane gdzie indziej to się nie dało z nich korzystać, a teraz wzrok mi ładnie przechodzi z dali do bliży i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tanie ale w dobrym standardzie okulary mają w salonie Primus, ja bym ich podpowiadała. Miła obsługa można podpytać o wszystko. Optyk jest trochę schowany, bo w przychodni Falck na II piętrze (to jest ul. Mazowiecka). Ale warto do nich podjechać, można faktycznie zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem to nie ma co na wzroku oszczędzać i kupować najtańszych okularów, w końcu wzrok ma się tylko jeden. Ja sobie kupiłam okulary premium u optyka Iqoptiq przy Marszałkowskiej.. Tam mieli przezroczyste oprawki, które mi się bardzo podobały. Widziałam na Insta, że Tatiana Empe ma takie, więc tym bardziej mi się spodobały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommka88

Oczy mamy tylko jedne, więc warto iść po okulary do sprawdzonego optyka. Sama chodzę tylko do salonu Greta. Ostatnio byłam na wymianie szkieł i byłam mega zaskoczona tym, jak szybko się uwinęli. Ceny jak na Łódź konkurencyjne, a obsługa doinformowana i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainwestować w dobre oprawki od polskich projektantów :) Jeśli nie chcesz mieć okularów z sieciówki można rozejrzeć się za czymś oryginalnym na stronie sireneeyewear.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam zakupy w internecie. Ostatnio odkryłam sklep www.wokularach.pl, gdzie jest mnóstwo różnych marek, od tańszych po markowe i takie od projektantów: https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne

Bardzo dobre jakościowo, które polecam, to na przykład Solano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark

Z mojej strony mogę zdecydowanie polecić ofertę optyka Primus. bardzo dobrze przygotowana oferta i duży wybór różnych propozycji więć wydaje mi się, że coś fajnego uda się wybrać. Jak chcesz zerknąć do oferty to zobacz sobie na stronie optykprimus.business.site/.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×