Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda323

Tania taksówka Warszawa

Polecane posty

Gość Ruda323

Hejka, natchnęło mnie na rozmowę na temat taksówek w Warszawie. Mieszkam tu pół roku i do ostatniej soboty nie miałam okazji jechać taryfą. Jednak ostanio wracałam z Centrum (pod Rotundą) i wsiadłam do jakieś taryfy na postoju. Cena jak wybiła naprawdę mnie zszokowała. Okazało się że taryfa jeździ po 3 zł z km a że jest noc to taryfa podwójna. No i tu moje pytanie czy są jakieś tańsze opcje na przejazdy Taxi w Warszawie. Najlepiej coś poniżej 2 zł, jak pisałam jestem zielona w tym temacie wiec proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizkam
Poszukaj w necie. Ale całkiem dobre jest teraz City Taxi, auta się poprawiły, kierowcy nie oszukują. Ja zazwyczaj zamawiam od nich taxi jak wracam z klubu czy z imprezy. Z tego co pamiętam to zamawiasz pod 19459.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taxi bajer, glob a liczniki to ma podkręconych bardzo dużo taksówkarzy, ale są też uczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nigdy nie bierz z postoju, tam są najdroższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksan23
Hmm, ja akurat nie trafiłam na takich nieuczciwych. Jeżdżę na tej samej trasie od kilku lat więc znam cenę;) Glob jest ok, Bayer raczej niezbyt;) Przez dłuższy czas jeździłam Grosikiem ale jakoś ostatnio długo na taryfę się czekało więc się przerzuciłam na City Taxi, cena taka sama, a taryfa jeszcze się nie spóźniła ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramane
Ja akurat mam postój pod blokiem i zaufanego taksówkarza (chyba bez korporacji bo żadnych nalepek nie ma). A jak musze mieć pewność, że mam gdzieś dojechać (np. spotkanie) to najczęściej chyba dzwonię po city (no chyba, że numeru zapomnę wtedy wszystko jedno :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eco-car ma jakoś 2,4 zł, ale przede wszystkim nowe, ładne auto, płatności kartą i fotelik dla dziecka w każdym aucie. Generalnie - opłaca się. Nie oszukują na kilometrach, faktycznie zawsze najkrótsza trasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Wiecie może ile będzie kosztowała taksówka z dworca PKP na Mokotów a dokładnie pod ten hotel http://www.hotelatos.pl/ ? Jadę na wakacje do Warszawy na początku lipca i będę miała spory bagaż a nie znam za dobrze tego miasta i chciałam jechać taksówką pod hotel. Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam świetną firmę z Katowic - http://www.tele-taxikatowice.pl/ odwożą szybko i bardzo tanio, więc jeśli ktoś wybiera się na wyjazd, warto skorzystać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo Warszawa to cena też się musi zgadzać, ale Twoja sytuacja to już gruba przesada...ja korzystam z Atu taxi - opłaca się, cena nie jest jakaś zbyt wygórowana a kierowcy starają się szybko dowozić w dane miejsce, gwarantując przy tym bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opti taxi wychodzi tanio jak nie nawet najtaniej, po Wawce kilka razy z nimi się woziłem jak potrzebowałem szybkiej podwózki. Kierowcy całkiem mili. I do gadki i do pośmiania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASAN

A ja ze swojej strony mogę polecić Glob Cab Taxi. Super znają miasto i wiedza, jak objeżdżać korki. Nieraz pomogli mi się już wydostać z Mordoru na spotkanie w godzinach szczytu i wszystko było na najwyższym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient glob

@ kASAN, potwierdzam, zdarzylo mi sie jechac w innych korporacjach, taksówkarze nie wiedzieli co zrobic, aby wydostac się z "Mordoru" ponadto, nie znają Warszawy... W Globie takie cos nie ma miejsca, aby taksówkarz nie znał  mapy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brajan
Dnia 9.12.2013 o 13:05, Gość Roksan23 napisał:

Hmm, ja akurat nie trafiłam na takich nieuczciwych. Jeżdżę na tej samej trasie od kilku lat więc znam cenę;) Glob jest ok, Bayer raczej niezbyt;) Przez dłuższy czas jeździłam Grosikiem ale jakoś ostatnio długo na taryfę się czekało więc się przerzuciłam na City Taxi, cena taka sama, a taryfa jeszcze się nie spóźniła ani razu.

Potwierdzam, w Globie nie spotkalem sie z nieuczciwością, za to w innych korporacjach juz kilka razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×