Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna blondyna

Krzysiu

Polecane posty

Gość taka jedna blondyna

Wiesz, ze mysle o Tobie, prawda? A Ty o mnie? Odwiedz mnie, wiesz gdzie. Caluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna blondyna
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyyychu
s********j su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna blondyna
Znaczy myslisz :D OK, tyle chcialam wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęsknię jak cholera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde jak ja nie lubię
krzyśków. to debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda! z***biści faceci!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezzary01
to jak to wreszcie z tymi Krzyśkami jest ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się taki jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wspaniali jak się ich bliżej pozna. "Krzysztof to osoba o zmiennym charakterze, raz jest spokojny, wesoły, z kolei innym razem wybuchowy i nerwowy. Lubi towarzystwo, przyjaciół i podróże. Pracowity, wytrwały, uparcie dąży do wyznaczonego przez siebie celu. Jest dobrym mężem, poprawnym ojcem i świetnym kochankiem. Uwielbia piękne kobiety. Krzysztof to człowiek niezależny, kochający naturę i przyrodę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak serio to buraki tylko potrafią się dobrze kryć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Krzysztof to osoba o zmiennym charakterze..." o jakie to prawdziwe,niby człowiek do rany przyłóż a tylko trzeba delikatnie pobudzić i wyzwala sie energia kosmiczna,gorzej jak dwie energie kosmiczne zetkną się,wtedy normalnie istne BUM :D! reszta też się zgadza,... ale jakim jest czy będzie ojcem,,,nie wiadomo,myślę,ze doświadczenie życiowe weźmie górę,i będzie mądrym i rozsądnym ojcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie/jest, jak napisane, poprawnym ojcem. Ani dobrym, ani złym. Dzieci na pewno nie będą na pierwszym miejscu, bo na nim jest on sam... na drugim raczej też nie, bo druga jest praca, więc co najwyżej na trzecim. Co nie znaczy, że nie znajdzie dla nich czasu, bo odprowadzi do przedszkola, odwiezie do szkoły, zabierze na zakupy, rower. Nauczy obsługi kompa, majsterkować, wędkować. Ale emocjonalnie dzieci nie będą takie ważne jak być powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ,on ,jego praca,hobby a dla mnie juz prawie czasu nie było ,wiec jskbyśmy postarali się wtedy o dzidzi to ,,,, byłoby ,,kiepsko,byłabym w sumie samotną matką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie czas był kosztem żony i dzieci. I nie piszę tu o jednym Krzysiu. Wszyscy trzej twierdzili, że żona ma pretensje, że musi siedzieć w domu z dzieciakami i chce, żeby on siedział razem z nimi, że żona nie interesuje się jego sprawami, tylko dzieci ją obchodzą, że nie dba itp, ale jak się postawiłam na miejscu ich żon to wcale nie było mi wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×