Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eluana

e przyjaciel

Polecane posty

Gość Eluana
Dlaczego?? Przeciez to taka odskocznia ttylko.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e klerka
dla jednego tylko odskocznia, dla drugiego aż drugi człowiek, żywy, oddychający choć zza monitora ... Nie wierzę, że po jakimś czasie takiej e przyjaźni nie mają miejsca prawdziwe emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne E
Trzeba umieć rozroznic "tu" i "tam". Czasami to trudne, zaangażować można się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
Ja bym nie miała takiego problemu raczej. Zakochać o ja się mogę w namacalnym facecie. Wirtualnego mogę tylko bardzo polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e klerka
granica często się rozmywa, szczególnie jak "tam" ma jakieś braki. Dochodzą marzenia, wyobrażenia i już jest problem. Mówię o ludziach w związkach, którzy sobie klikają, bo jak wolni, to można i zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e klerka
Eluana nie kwestionuje, ciebie nie znam, ale niektórzy potrafią się prawdziwie zaangażować, choć wydaje się to niedorzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młłłaa
e klerka dużo masz racji w tym co piszesz,można się zaangażować ale gdzie tu problem.Tylko ze strony tej drugiej osoby, bo siebie znasz, wiesz jaka jesteś i na ile możesz sobie pozwolić to ty ustalasz granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młłłaa
Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e klerka
Właśnie w tym problem, że można skrzywdzić tego drugiego człowieka. Zresztą siebie też nikt tak do końca nie zna. Zakładasz, że to będzie tylko zabawa. Ok, ale to jest niebezpieczne, może wymknąć się spod kontroli. I co to jest taki e przyjaciel ? Ma nam posłużyć jako zabawka do zabijania czasu ? Chcesz nawijasz, nie chcesz zamykasz. Już nie wierzę w taką przyjaźń damsko - męską. No chyba, że b. duża różnica wieku, absolutnie fizycznie nie pociągają się, ale na wzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e klerka
miłego dnia, też uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczochrany ;-) W sensie,ze teoria w tym wypadku bardzo rozbiega sie z praktyka.trzeba sie samemu przekonac o tym,ze nie ma erozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
Jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago 77
Witam el:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostajownik
Bardziej niz e przyjaznia nalezy nazwac takie kontakty e znajomoscia . Nawet jesli przechodza we flirt nie widze w tym problemu . Jestesmy tylko zbiorem logicznie poukladanych liter . Bez fizycznosci nie mozna wpasc po uszy . Przynajmniej mnie sie nie zdarzylo . Wiem gdzie sa granice wiem ze kazdy i tak poprawia swoj wizerunek . To bywa odskocznia owszem ale przede wssystkim zaspokojeniem glodu socjalizacji . Gdy ktos cie oszuka wrealu czesto jestes narazony na ciagly kontakt z ta osoba ( praca szkola rodzina) tu zrywa sie kontakt i juz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago 77
Powiedz jak dlugo na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
Tak mam wolne, że co chwilę mnie odciągają.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostajownik
Scribo . Na tyle logiczne ze daje sie odczytac choc nie zawsze zrozumiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne E
Gronostajownik-dobre określenie "głód socjalizacyjny" :) Tez miałam pytać - czy wy ludzie pracy nie macie? ;) Żeby nie było -ja zwykle nie mogę pisac,ale czasami mam tzw. d.upogodziny,to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago 77
El mozesz mi odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
nawet nie mogę się skoncentrować. Spokojnie przeczytać, więc na razie uciekam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostajownik
Ja mam inwentaryzacje . Sciemniam jak moge choc prqcy sporo przed olimpiada w Soczi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×