Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eluana

e przyjaciel

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
oczywiście że musisz inaczej, będzie Ci bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Scribo, słonko :classic_cool: Ona za cholerę nie może być obiektywna. Ona jest moja! Nie jestem tutaj głosicielką cudzych prawd, opinii ani sądów. Nie występuję tutaj pod sztandarem kogoś innego niż siebie :) Twoje uwagi wezmę pod... uwagę ;) No i sorry, ale jeśli uwaga na temat yerba tak Cię dotknęła... Ja ze swej strony zalecam więcej dystansu. To była opinia mocno podszyta żartem. Wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość odczarowana
wiesz Wiedźmo..... właśnie całe życie staram się tak nieco subtelniej czy coś ... :P żeby przypadkiem nikogo nie urazić, ...więc może C**** prostu zazdroszczę tej bezpośredniości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Naju... i tym oto sposobem owym "musisz" sobie przegwizdałeś. Reaguję na coś takiego alergicznie :classic_cool: Rozważ dobrze swoją kolejną wypowiedź, skierowaną do mnie, gdyż bowiem albowiem nie ręczę za swój niewyparzony jęzor. W takich sytuacjach przejmuje nade mną kontrolę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
no tak wszyscy są tacy straszni i groźni przez ten monitor takie mają ostre i niewyparzone języki tylko kogo to rusza, bo mnie jakoś niestety wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Zdrówko, Scribo ;) Odczarowana, ja bywam subtelna, delikatna i czuła. Ale w nieco innych sytuacjach ;) Naju :O Ja jestem straszna, okropna i w ogóle. W tym Twoim znudzeniu Tobie się nawet nie chce bać. Po prostu. Wybaczam, boś ułomny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to już taki typ, na to nic nie da się poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
A jaką formę nudy lubisz najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
aktywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
A konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
oprócz picia 0,7l Finlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Najbardziej, nie oprócz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Więc jak najbardziej lubisz się nie nudzić, Scribo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a więc oprócz tej najbardziej popularnej u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Naju... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
słucham ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Przełam swoje permanentne znudzenie i przeczytaj moje pytanie raz jeszcze. Tym razem ze zrozumieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedz! Moim ukochanym zajęciem jest leżenie do góry świństwem i zamienianie tlenu w dwutlenek węgla :-) Niestety nie mam kompletnie czasu poświęcać się tej pasji. W drugiej kolejności jest poznawanie świata. Najbardziej na świecie chciałbym pracować jako pogromca mitów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Do góry czym? :O A takie leżenie nie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
wiedźmo więc teraz ja Ci to wytłumaczę , bo chyba też nie zrozumiałaś po moich wpisach na forum zwanym Kafeterią nikt i nic nie jest w stanie się o mnie czegokolwiek dowiedzieć no tak jakoś dziwnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę nie wiem jak można się nudzić. Nie umiem tego. W skrajnie złym przypadku można przecież coś poczytać, obejrzeć, wyjść, zrobić porządek. Cokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmina
Oj, Naju... :O Musisz dopracować strategię. Bo w co najmniej kilku punktach Ci się rozjeżdża :D A odpowiedzi udzieliłeś, w dość pokrętny sposób. Czy prawdziwej? Wiesz tylko Ty. I niech tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne E
Wiedzminko- w szaleństwie Naja jest metoda-to sztuka,zeby cos powiedzieć jednocześnie nie zdradzając nic. Tylko, żeby to jeszcze z sensem bylo...;) Scribo- spróbuj kiedyś się ponudzic, nowe doświadczenie do kolekcji będzie, stracisz co najwyżej trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale gdzie mi się coś rozjeżdża? i nawet nie zauwazyłem że udzieliłem odpowiedzi , oprócz pisania o Fin hmm .... choc może właśnie to wziełaś za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę wieczorem, gdy dzieciaki mnie męczyły, żebym wymyślił jakąś zabawę, pojechaliśmy do rolnika, kupiliśmy 10 l mleka, odwirowaliśmy śmietanę, zrobiliśmy pyszne masło, prawie 600 g sera. Na pozostałej serwatce upiekliśmy pyszny razowy chleb :-) Zawsze coś można wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×