Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy onizowanie sie jest zabronione przy skracajacej sie szyjce

Polecane posty

Gość gość

Mam zakaz sexu ale mam taka chcice:-) zastanawi#m sie czy moge sie onanizowac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz zakaz seksu, to onanizowania się również, to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orgazm to skurcze macicy, wiec pomysl logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam to samo tzn zakaz sexu zapytałam wprost czy chodzi o penetrację czy orgazmy dostałam informację, że o penetrację orgazmy nie są zabronione:) także najlepiej się spytaj albo żyj w celibacie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfs
Miałam zakaz stosunków z powodu skracającej się szyjki. Nie zrozumiałam go właściwie. Z powodu masturbacji urodziłam za wcześnie. Dodam że organizm nie zgrał wszystkiego więc dziecko się wymęczyło przez kilkanaście godzin i zanim przeprowadzono cesarkę miało już wylew okołomózgowy. A to wszystko przez moją głupotę. Mogłam dopytać lekarza i się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cos złe zrozumialas bo tpo właśnie orgazmy doprowadzają do skurczów macicy co powoduje skracanie szyjki wiec dlatego sex jest zabroniony Idźcie do normalnych lekarzy a nie jakichś konowalow którzy sami nie wiedza co mówią Na necie wystarczy poczytać pisze jak byk podczas orgazmu wytwarza się oksytocyna co prowadzi do skurczów macicy co prowadzi do skracania i rozcierania szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Potrzeby potrzebami, ale jak można z takim brzucholem tarzać sie samotnie w pościeli i sapać. Mi by było wstyd nawet przed dzieckiem. Żenada, musisz być albo niedouczona, albo nastoletnia mama której wcale na dziecku nie zależy." jestes psycho katolem? uważasz że sex to cos złego? a za masturbacje sie idzie do piekla??? boje się takich jak TY- lecz się PS. mam 35 lat, wyższe wykształcenie i jestem w 34 tc i zdarza mi sie onanizować - myślisz że powinnam się iść powiesić ze wstydu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj penetracji drugiej dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się muszę powstrzymywać od masturbacji a jest mi ciężko, bo przed ciążą robiłam to co wieczór, aby zasnąć, wczoraj nie wytrzymałam (19 tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×