Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co dziewczyny łapiecie mężczyzn na ciążę

Polecane posty

Jak to łapiemy facetów na dziecko???? Na dziecko to ja mogę złapać najwyżej samą siebie. Facet nie jest do dziecka przywiązany fizycznie przez 9 miesięcy i w ogóle ma z dzieckiem wspólnego mało co, no chyba że sam chce. Faceta nie da się złapać na dziecko, można w ten sposób dostać najwyżej alimenty, ale nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia_00
To jest bez sensu. Dziecko w niczym nie pomoże. To obowiązek, nieprzespane noce, mniej czasu dla partnera, oddalanie się od siebie. Żeby to przetrwać, para musi być ze sobą blisko, mieć dobre relacje, darzyć się zaufaniem. Może i występuje takie zjawisko o jakim mówisz, ale myślę, że jednak coraz rzadziej. Kiedyś kobiety nieraz zachodziły w ciążę, by zatrzymać przy sobie faceta. Teraz raczej boją się zachodzić, żeby facet ich nie zostawił. W dzisiejszym świecie panuje kult piękna, poza tym ludzie cenią sobie wygodę i myślą przede wszystkim o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, zwłaszcza on jest bardzo nieszczęśliwy, takie straszne nieszczęście , musi sobie teraz biedak chciał nie chciał używać na dwa fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam taka jedna
biedak czy nie niewazne. Wiem ze chcial sie rozstacno ale wyniknela sprawa z ciaza i postanowil zostac dla dobra dziecka. Czy faktycznie to jest dla dobra dziecka? Nie mnie to oceniac. Oni sa nieszczesliwi wiec moim zdaniem dziecko to czuje. Ona ma faceta i ma dziecko czyli to co chciala. On moze kiedys sie opamieta i stworza wtedy bardziej normalny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem. Dlaczego z nią sypiał jak chciał się rozstać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam taka jedna
Nie wiem dokladnie dlaczego. Ludzie mimo ze chca sie rozstac albo zastanawiaja sie nad sensem swojego zwiazku sypiaja ze soba. O ciazy dowiedzieli sie jak ona byla w 10 tygodniu wiec mozliwe ze w ostatnim czasie nie sypiali ze soba. Az tak nie wypytywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie ze zrozumieniem
Co "trucie tabletkami" i "może załozyć prezerwatywę mają do cholery z tym wspólnego. Temat dotyczy sytuacj, gdy babka oszukuje ze se zabezpiecza, facet może nawet proponować gumk, ALE ONA PO PROSTU KŁAMIE ŻE BIERZE, kobiety przecież tak oszukuja, nie oszukasz na prezerwatywie chyba ze dziurki zrobisz ale ludzie to po czasem sprawdzają a na tabletkach łatwo oszukać,. Ja też znam tak przypadek laska sie potem przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek jeden. Jeżeli masz seks z kobietą z którą nie planujesz przyszłości to nie pytaj jej o pigułki lecz zawsze używaj gumki i to dobrej jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja tym bardziej że kobieta też może zwyczajnie zapomnieć o tabletce i o ile w trwałym i kochającym się zwiazku to nie taki wielki problem o tyle popychacz pospolity bez gumy ( bo tak piescosek lubi) może mieć wielki problem. Nie dośc że bedzie osmieszał się i plakał razem ze swoją mamusią że kobitka złapała go na dziecko to i portfel na wiele lat sobie uszczuplić może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że jeśli facet nie traktuje kobiety jako potencjalnej żony, takiej na zawsze i jedynej, to nie powinien jej bzykać. Zresztą , uważam że to faceci łapią kobietę na dziecko i wrabiają ją w swoje potomstwo, okpią się jakimiś nędznymi alimentami albo nędznym ślubem z wiecznym zdradzaniem w tle, ale geny swoje rozsieją tanim kosztem niech facet nie robi dzieciaka, niech nie bzyka reprodukcyjnie, a nie potem narzeka że został złapany na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" geny swoje rozsieją tanim kosztem" Ty chyba nie umiesz liczyć?? Alimenty przez dwadzieścia kilka lat - to tani koszt??? Tanio to wychodzi siać geny na pole kukurydzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanim!!!!!!!!!! Facet przeleje 300 zł raz na miesiąc i ma sprawę z głowy a kobieta... musi kupić jedzenie, ubranie, książki, przybory szkolne, opłacić zajęcia dodatkowe, zawieść i przywieść ze szkoły, ugotować, posprzątać, wyprasować. Jej koszty sa nieporównywalnie większe wiec to ona ma przerąbane do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz czasem taki idiota mysli ze matka za 300 zl miesiecznie moze kupic dziecku caly swiat, wyzywic, wyksztalcic go, leczyc, zapewnic rozrywki, wyslac na wakacje itp itd i jeszcze oczywiscie sama jako ten leniwy nierob sie z tego utrzymac. Wystarczy poczytac niektore tematy na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano są takie suki. Ta szmata j****a, była mojego męża tak zrobiła i niestety urodziło się dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlyn
autorko co chcesz tym tematem udowodnić ? Może ty zazdrościsz tym swoim koleżankom ? ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyniooo
znam nie jedna taka 1 to moja zona gdyby nie ciaza dziś może byłbym przez inna szanowanym za to ze sam zbudowałem dom a dziś ona walczy by mnie pozbawić wszystkiego nawet zycia takie sa wyrachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morderców wynajęła? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam taka jedna No smutna sytuacja. Ona chyba wie o zdradzie. On raczej nie planuje przestac zdradzac. Oboje nieszczesliwi. Moze im sie jeszcze ulozy ale mysle ze zawsze pozostanie zal xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx żal to tobie dope ściska, że on jest z nią a tobie może jedynie dać fujare do polizania i to jak będzie miał dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że dzieci się biorą z rozsiewania genów przez samczych facetów, czyli to faceci zaciążają kobiety, więc to oni łapią życie kobiety na ciążę, i to bez poczuwania się do obowiązku wobec tej kobiety i dziecka. A nawet aby pomniejszyć swoją odpowiedzialność za rozsiewanie swych plemników, faceci wymyślili powiedzenie że to kobiety łapią faceta na ciążę. A tymczasem kobieta chce seksu a nie waszych wrednych plemników, trzymajcie swoją spermę w swych jajkach, i nie wydalajcie spermy w celu zaciążenia kobiety. Wy wredne siewniki samcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×