Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a je to

uzalezniona od sexu

Polecane posty

Gość a je to

normalnie ciagle mi się chce!! i to już nie chodzi o mnie zebym dostala z******ty orgazm tylko żeby mojemu facetowi dobrze zrobić cos tu chyba nie gra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko gra, wszyscy na tym forum są uzależnieni od seksu tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wpadłas w stan tzw superuwielbienia dla partnera - kiedys dawno cos czytalem w jakiejs psychologii czy gdzies. skoro nie chodzi o twój orgazm, to chyba nie jestes uzalezniona (przynajmniej nie od seksu) :) a przynajmniej nie bardziej niz reszta tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a je to
kocham go ale nie ubóstwiam:) normalnie ciagle brakuje mi czegos w ustach a jezyk nie może w spokoju ustac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja. Mi tez sie chce baaaaardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le du da
czemu faceci tak nie maja co ja bym za to dala żeby jakiś ciagle mi tam językiem masowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lizanko to najcudowniejsze zajęcie,które można robić bez końca do tego jak ma się przed nosem motylek i trochę włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem uzależniony od sexu i się tym zbytnio nie przejmuję.Jak mnie najdzie ochota robię sobie sam,gdy nie mam nikogo obok siebie.Często też brakuje mi już po paru minutach tego drugiego razu,a moja już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie ucieka
Moja żona tak ma. Dlatego chodzimy często do klubów swingerskich. Tam bzyknie ją porządnie czterech, pieciu panów i na jakis czas jest spokój, znaczy ja jej wystarczam i daje radę. Takich kobiet jest bardzo dużo tylko nie wszystkie mają odwagę przyznać się przed partnerem do tego i wyciągnać rękę po swoje szczęście. Moja cykała się z tym dziesięć lat i poco. Mogła to robić dużo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Ty się na to zgadzasz to świetna sprawa.Moja jest zazdrosna i nie wchodzą w grę takie praktyki,choć ja bym chętnie się zabawił z parą czy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jednak swinger to prosta droga do przepaści ale przez kilka lat mozna się pobawić http://cur.lv/507pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiej przepaści, o czym ty mówisz. Znam ludzi, kochajace się pary, które dzisiaj są dziadkami a robią to od dwudziestu lat. W innych krajach ten sport wymyślono znacznie, znacznie wcześniej niż u nas. To jest zabawa dla stabilnych emocjonalnie i kochajacych się ludzi. Z innymi nikt nie chce się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochających się? Akurat to zwykle k.u.r.e.s.t.w.o. jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k.u.r.e.s.t.w.o? wyczuwam purpurową psycholke, a dla niej k******o to tylko za 5000,-/mc bo uczciwa praca w biedronce hanbi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co te epitety. Pomyśl, jak spotka się para, z dużym temperamentem, pewna siebie co do partnera, są dorośli, uwielbiają seks. I spotykają się z innymi takimi samymi parami lub ludzmi po to żeby razem ten seks uprawiać, dziki seks. Gdzie tu jest k.u.r.e.s.t.w.o. Dają sobie szczęście i tyle, wszyscy zadowoleni i zrelaksowani wracają do domku i szczęśliwie sobie żyją. Nie znasz tych układów- nie oceniaj. Nie podoba ci się to, po co czytasz. To zabawa tylko dla tych co tak lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się dla zboczeńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kiedyś znalazłam się wśród takich zboczeńców, wycisneli ze mnie wszystko,dwa dni prawie nie mogłam chodzić. Całuski, polecam takie doznania każdej dziewczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam coś z tego.Sex mnie ogarnął w całości.Ciągle myślę by coś zerżnąć,lub mieć jakąś napaloną nabitą na moją szpadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×