Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariaD001

Golarka elektroczna dla chłopaka

Polecane posty

Gość darro_007
Albo wręcz przeciwnie, będzie trochę dreszczyku emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz o coś, na co odpowiedzi nie zna nikt. Kup, a sie przekonasz jak będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAndMod
MariaD001 przede wszystkim zastanów się czy to dobra inwestycja, ponieważ zeby kupić dobra golarkę musisz sie wykosztowac bo jesli chcesz kupic do 100 zł to lepiej dac sobie spokój no chyba ze z zagranicy jakas dobra firma i tanio cie wyniesie ale te w Polsce są kiczowe. Jeśli już sie zdecydujesz to zorientuj się jaką ma moc ile ostrzy, i przede wszystkim jak często goli się chłopak bo przeciętnie najkorzystniejsze golenie jest po trzecim dniu odrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuussz
Ja myślę że taki prezent to bardzo pożyteczny prezent, dzięki elektrcznym maszynką tylko tym lepszym nie ma podrażnienia, dobrze sobie radzą z takim mocnym, ciemnym zarostem jak ja mam. Osobiście używam brauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssandra123
również wydaje mi się, że jeśli już zdecydujesz się na zakup maszynki warto wybrać model znanego producenta. Wiadomo, ze cena nie będzie jakaś niska, jednak wtedy masz pewność, że sprzęt będzie służył przez lata,a Twój chłopak będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina76
Ja zaryzykowałam i na świeta kupiłam mojemu maszynkę cruzera. Do tej pory mi dziękuje ! i mam faceta ogolonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×