Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zostawił opuścił zdradził

Polecane posty

Gość gość

Witam nie podam imienia miałam faceta byłam z nim 2.5roku a on planował z inna przyszłość mieszkaja już razem zdradził mnie potraktował jąk szmate opuścił nie chce mnie znać znał moja rodzinę moja sytuację finansową rodzinnaa mimo to opuścił zdradził pogrążył zdradził oklamal i pochodziły z leszna jako dominik jaś?ją się modliła a on miał zaplanowane od a do z traktował jąk szmate skreślił dawał do zrozumienia jaką ze mnie nic nie warta franca a jąk mu się udało mnie całkowicie pogrążyć dał ciała i pobiegł do innej skoro to czytasz to więc że po takich wyczynach nigdy do ciebie niewrócę nigdy przez 2.5roku miałam klapki na oczach u jaką byłam głupia naiwna byłam twoim pośmiewiskiem ale tym razem doigrales się i ty i twoja narzeczoną już dawni zaplanowana a z twoja rodziną która w tym na bank uczestniczyła życzę niezbyt dobrze.nie podobało wam się ze syn ma kobietę z daleka trzeba było coś wymysłeć .ale ją też byłam głupia dałam się wykorzystać takiemu oajacowi jąk on dziś juŻ wiem że byłam traktowana jąk nic nie warta k***a a teraz moja kolej nawet taka jąk ją twoim zdaniem zasługuje na szczęście nikt a zwłaszcza taki oajac jąk ty czy twoja nowa p***a nie bedxie robiła samosądu wobec mojej osoby oklamaleś też moja córkę nawetpapieża byś oklamaleś byle by było tak jąk ty chcesz nie tym razem fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×