Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja mam już 35 lat

Aby mieć dziecko

Polecane posty

Gość a ja mam już 35 lat

Może to dziwne ale nie chcę powoływać na świat dziecka, które nie będzie miało własnego kąta (ja też go nie mam...35 lat na karku i brak własnego M czy nawet perspektyw na nie), któremu nie będę w stanie zapewnić wielu rzeczy...bo po prostu nie mamy z partnerem dobrej pracy, bogatych rodziców/cioć/dziadków, którzy 'jakoś' pomogą...Jesteśmy we dwoje, sami zdanie na siebie. Czasem myślę o tym jak tzw. patologia nie zaprząta sobie głowy tym czy będzie mieć środki na wychowanie dziecka, bo przecież państwo da. Ja tak nie chcę. Czy to znaczy, że źle robię? Bo nie dbam o przyrost naturalny, o nawet swoją własną emeryturę? Ja po prostu nie chcę aby moje dziecko tak samo się męczyło jak ja. A jednak wewnątrz pragnę bardzo założyć rodzinę! To tak strasznie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam,że właśnie w Polsce brak jest myslących ludzi,takich jak ty.Narobić dzieci,aby miały po rodzicach otrzymac biedę jest działaniem bez sensu.To nie czasy ,że "bóg da,bóg wyżywi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 29 lat i nigdy nie chciałam mieć dzieci i tak mi zostało, nie widze siebie w roli mamuśki, dzieci lubie ale nie chce swojego, bo za leniwa jestem, lubię sie zająć sobą a nie kimś ;) a poza tym to i tak nie stac mnie na dziecko, tez nic nie mam: pracy, mieszkania, kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×