Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RudaToJa

Do wiosny co najmniej dycha mniej a do lata Miss Bikini 1000 1200kcal

Polecane posty

Gość RudaToJa

Witam wszystkie Panie, które mają ok 10 (i więcej) kilogramów do zrzucenia. Nie bez powodu tak adresuję ten topik, ponieważ inna sprawa, kiedy odchudza się dziewczyna, z 50 na 49,5 (kiedy ja tyle ważyłam...?) a inna kiedy tracimy z 65 na 55-50 kilo (np ja ;) wzrost 165 ) Wiadomo, i czas trwania diety jest inny i jej efekty również. Dlatego zapraszam Panie, których dietka wymaga nieco więcej czasu, byśmy miały podobne szanse, możliwość porównania naszych wyników i dużo więcej motywacji;) Kilka słów o mnie: z zasady ważę się niezyt często. Dlaczego? Bo co z tego, że schudnę 4 kilo w tydzień (po prostu się odwodnie) lub będzie zbliżał mi się okres i 2 kg na plusie? Przecież bardziej widać jaki nosimy rozmiar ubrań i ile cm nam poleciało (ja mam jakieś 10 cm w talii i z 8 na udzie do zgubienia :( ) Poza tym kiedy się odchudzamy i ćwiczymy rozwijają się nasze ciężkie mięśnie. Moim planem jest dieta 1000- 1200 kcal, i oczywiście ćwiczenia;) Kto zaczyna walkę o świetny wygląd w bikini w przyszłe wakacje razem ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaToJa
Jeżeli nie znajdą się chetni to będę tu prowadziła taki dieto dziennik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaToJa
Ja też. .. I obiecalam sobie ze ta będzie ostatnia ! Zobaczysz razem się uda i do lata bedziemy laseczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Nie wiem czy powinnam się udzielać bo ja 27 straciłam a Ci chodzi o 10, heh :) Ale mimo to napiszę swoją recepturę :) Mnie pani dla której opiekuję się maluchami zarekomendowała preparaty odchudzające Forever Slim, otrzymałam od niej pierwsze opakowanie w podarunku a też można je nabyć na allegro. Jako że najlepiej jest przyjmować je 3 miesiące nabyłam 3 opakowania w mniejszej cenie. Oprócz tego nakręciła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. Idąc takim planem w miesiąc straciłam 9 pierwszych kilogramów ;) A z treningu to tyle co spacery z maluchami którymi się zajmuję i plac zabaw ;) Przed tym byłam tylko na odpowiedniej diecie ale nigdy nie było takich rezultatów ;) Preparaty zostały dopuszczone do obrotu na terenie Polski przez GIS. Nie ma w nich też żadnej zabójczej chemii tylko naturalne składniki co jednocześnie nasila bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×