Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Euphoria1990

Pomocyyy

Polecane posty

Hej wszystkim mam na imię Natalia mam 22 lata . Napiszę wam co mi leży na sercu mianowicie ... Mam faceta o imieniu Paweł jest kochany ale od pewnego czasu jego była zaczyna nam się mieszać do życia wraz z jego znajomymi . Zacznę może od imprezy ...Dożynki jesteśmy z ekipa zabawa wyśmienita chodź mój chłopak zamiast się bawić podpiera ścianę . Trwało to jakieś 2 h , potem przyszła jego była , stanęła obok nas wtem mój facet zaczął wywijać i bawić się wyśmienicie . Hmm pewnie sobie myślicie że mam paranoję ale martwię się o swój związek . Nie dawno byliśmy na dyskotece , mój facet sobie wypił ja sobie wypiłam i wraz ze znajomymi sobie siedzieliśmy przy stoliku i sobie rozmawialiśmy . Po chwili na salę weszła jego była dziewczyna , oczywiście od razu Paweł zaczął tańczyć i wyśmienicie się bawić . Czy to nie jest dziwne ? ... Mówi że mnie kocha , z niej się śmieje ale gdy ona jest mam wrażenie ze cały czas się na nią patrzy i chce jej zaimponować bo jest całkiem inny jak jesteśmy w " swoim gronie " . No ale jego była to nie koniec świata . Jego znajomi mnie nie akceptują sama nie wiem dlaczego i z nikim nie mamy kontaktu czasem wydaje mi się =że to przeze mnie bo wcześniej miał pełno przyjaciół , nawet ostatnio dowiedziałam się że tak to przeze mnie nikogo nie ma . Ciężko mi z tym wszystkim . Mam wyzuty sumienia ze on teraz nikogo nie ma że im ciężko jest mnie zaakceptować taka jaka jestem bo pochodzę z miasta gdzie są inne zwyczaje , inni ludzie ( oni wszyscy są ze wsi znają się jak łyse konie ) i czasem wydaje mi się że to wszystko to inna bajka . Co mam robić kochani ? jestem zagubiona , bardzo rozdarta , roztargniona ... Mam się zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×