Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomoc zwierzetom

Polecane posty

Gość gość
To przede wszystkim WEGANIZM zdrowy tryb zycia na tej diecie wszystkie moje problemy ze zdrowiem minely wlosow mam 5 razy wiecej nie mam tradzika a mialam bardzo duzy cystyczny tradzik. Mieso nie jest potrzebne czlowiekowi, jest trujace. Wiecej bialka znajdziemy w roslinach. Jestem weganka i jestem sportowcem i tancerka. Mam doskonale wyniki badan, jestem pelna energii nie jestem zmeczona. Mieso jest zbedne i fizycznie i moralnie. Obejrzcie produkcje mleka i miesa oraz tajniki ich produkcji, co tam jest wrzucane. Zwierzeta nic wam nie zrobily zlego tylko ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten ok 10-12 miesięczny piesek śpi w polu, dokarmia go pani ale jest tam tylko do niedzieli. mieszkańcy wsi go przeganiają. prośba o pomoc. od poniedziałku będzie bez jedzenia i wody, narażony na ludzi, niestety. piesek przebywa w okolicy pułtuska. 600977803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'WĘGIELEK... dla tego rocznego psa nie mamy schronienia... :( Ani hoteliku,ani domu tymczasowego, ani stałego.... Rozsyłajmy go, zapraszajmy znajomych, ratujmy jego serduszko.' Skopiujcie ten tekst do fb to wam wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 czerwca na placy zamkowym w wawie o godz 12.00 protest przeciw morderczemu festiwalowi psow i kotow w chinach!!!! zbieramy sie razem!!! prostest jest bardzo krotki potrzebna duza iloscc ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przede wszystkim WEGANIZM zdrowy tryb zycia na tej diecie wszystkie moje problemy ze zdrowiem minely wlosow mam 5 razy wiecej nie mam tradzika a mialam bardzo duzy cystyczny tradzik. Mieso nie jest potrzebne czlowiekowi, jest trujace. Wiecej bialka znajdziemy w roslinach. Jestem weganka i jestem sportowcem i tancerka. Mam doskonale wyniki badan, jestem pelna energii nie jestem zmeczona. Mieso jest zbedne i fizycznie i moralnie. Obejrzcie produkcje mleka i miesa oraz tajniki ich produkcji, co tam jest wrzucane. Zwierzeta nic wam nie zrobily zlego tylko ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet muszę się przyznać że jednak schabowy albo świnka na obiad to jest to co tygryski lubią najbardziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PILNE!!!!! Kochani - potrzebuję ludzkich recept na leki dla psów z Ukrainy typu augmentin. Ludzie jadą 20 czerwca. Czasu mało. Weterynaryjne nie mają zniżek i ceny podwójne. Jak ktoś ma na zbyciu, albo z kończącm sie terminem ważności psie leki tj np Metronidazol i unidox i inne-to dajcie znać. Niech się nie zmarnują. Tam ponad 500 psów walczy o przetrwanie. Jak ktoś może pomóc proszę o priv fb Aneta Suroviec. Do tych psów pojadą leki wszelkie dary: https://www.facebook.com/Friend-helping-stray-animals-in-Dnepropetrovsk-298318740210299/?fref=ts&pnref=story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoznie skatowanemu pieskowi Stan ciężki, stabilny – Tak można by w suchym komunikacie ocenić to co dzieje się z „Oczkiem”. Ale my tak nie potrafimy. Więc powiemy od serca ! On żyje ale chyba tylko dzięki wam. Nie przejmuje się złymi wynikami, prognozami i złymi opiniami. Choć Dr Radkowi pojawiły się kolejne siwe w losy na skroni, choć wszyscy są zmęczeni do granic możliwości, choć urlopy zostały zablokowane. Bo liczy się Oczko. Musi żyć, musi walczyć, musi być. Wczoraj pierwszy raz zjadł z łyżeczki. Pierwszy raz podniósł głowę. Zasnął i smacznie chrapał. Czy to dobrze? Powiedzcie sami. Powiedzcie czy mamy walczyć dalej. Czy możemy? Czy powinniśmy? Czy to ma sens? #WalczOczkoWalcz Jeśli chciałbyś wesprzeć nas w opiece nad Oczkiem możesz to zrobi za pomocą: FORMULARZA PayPal/DotPay (szybkie płatności internetowe): https://ssl.dotpay.pl/?id=36478&opis=Oczko BEZPOŚREDNIEGO PRZELEWU: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych ul. Zamoyskiego 15 37-700 Przemyśl Bank Zachodni: 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000 W tytule: Oczko Przelewy z zagranicy Swift : WBKPPLPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,Konto do wpłat na piesia: Fundacja Węgielek - Fundacja na rzecz godnego i humanitarnego traktowania zwierząt. 75 1500 1168 1211 6007 4570 0000 Piotrowice 46A 55-311 Piotrowice z dopiskiem - niewidomy piesek Przedwczoraj opowiedziano mi o dwóch psach, które całe życie siedzą w marnych budach na łancuchu. Nigdy nie były spuszczane. Jeden podobny do spaniela a drugi maciupki jak większy kot... Podobno zmarła żona włascicela psów i teraz jest jeszcze gorzej. Dzisiaj pojechałysmy tam z kolezanką :( Widok rzeczywiście tragiczny. Podwórko pełne rupieci, błota. Dwie łyse budy, a przy nich, na łańcuchach dwa psy. . Jeden czarno-rudy spanielowaty, cały zadredzony, drugi maciupki. Pod pretekstem pytania się o żonę , zaczęłyśmy rozmowę... Pan powiedział, że żona nie żyje, a psy tak siedzą, bo mogłyby uciec. Przywozi im jedzenie - zlewki z przedszkola i w ogóle mają dobrze... Po pól godziny "pertraktacji", facet oddał nam psa za 100 zł i pol litra wódki. PIesio przez jakieś 5 lat albo 6 (pan nie pamięta) stał na łańcuchu. w DT zauwazyłysmy, ze nie widzi :( potyka się o barierki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Konto do wpłat na piesia: Fundacja Węgielek - Fundacja na rzecz godnego i humanitarnego traktowania zwierząt. 75 1500 1168 1211 6007 4570 0000 Piotrowice 46A 55-311 Piotrowice z dopiskiem - niewidomy piesek Przedwczoraj opowiedziano mi o dwóch psach, które całe życie siedzą w marnych budach na łancuchu. Nigdy nie były spuszczane. Jeden podobny do spaniela a drugi maciupki jak większy kot... Podobno zmarła żona włascicela psów i teraz jest jeszcze gorzej. Dzisiaj pojechałysmy tam z kolezanką :( Widok rzeczywiście tragiczny. Podwórko pełne rupieci, błota. Dwie łyse budy, a przy nich, na łańcuchach dwa psy. . Jeden czarno-rudy spanielowaty, cały zadredzony, drugi maciupki. Pod pretekstem pytania się o żonę , zaczęłyśmy rozmowę... Pan powiedział, że żona nie żyje, a psy tak siedzą, bo mogłyby uciec. Przywozi im jedzenie - zlewki z przedszkola i w ogóle mają dobrze... Po pól godziny "pertraktacji", facet oddał nam psa za 100 zł i pol litra wódki. PIesio przez jakieś 5 lat albo 6 (pan nie pamięta) stał na łańcuchu. w DT zauwazyłysmy, ze nie widzi :( potyka się o barierki itd.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'stop yulin' podpisujcie petycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1113
Ja co roku przekazuję 1% podatku na pomoc zwierząt. Zazwyczaj wskazuję schroniska albo organizacje. W tym i zeszłym roku był to Otoz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×