Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sloneczko99

Uciazliwy tradzik Jakie kosmetyki stosujecie

Polecane posty

Gość gość
Na tabletki IQFACE zdecydowałam się z czystej ciekawości na zasadzie albo pomogą bo zaszkodzić na pewno nie zaszkodzą.I tu małe zdziwienie bo tabletki zaczęły działać i to w miarę szybko od pierwszego zastosowania.Teraz po trzech miesiącach pryszcze to złe wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja dobrze zgaduję, że to iq giewno to jest kolejne oszustwo Piotrusia Kaszubskiego, takie samo jak Lipocare, Lipoxine, NCTF, Whitetime, Błonnik Beta... i z 50 podobnych? bo mechanizm wygląda na identyczny: - strona bez żadnych danych kontaktowych (kto przy zdrowych zmysłach na takim czymś wyda choć grosz?) - zero regulaminu - firma nie do odnalezienia w rejestrze REGON - podobno "Cudo z hameryki", tyle, że na żadnej amerykańskiej czy w ogóle międzynarodowej stronie nie ma ŻADNYCH opinii - rekomendacje nieistniejących lekarzy: nie istnieje żaden Karmed i dr Bachmeler); Świat Zdrowia i Urody to strona tak samo bez żadnych danych, bez regulaminu, BEZ TREŚCI! pozostałe nawet w ogóle nie istnieją - foty "klientów" to pokopiowane zdjęcia z netu itd. itp. Jednym słowem OSZUSTWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derma111
Specjalistyczne kosmetyki bez parabenów i substancji zapachowych. Produkty oparte są na technologii komórek macierzystych i liposomów w celu maksymalizacji efektów regenerujących i pielęgnujących. http://www.dermaquest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatika22
Polecam Epiduo, warto spytać lekarza i szybko pozbyć się pryszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yejeT
Epiduo na pewno w tym pomoże polecam bo to rewelacyjny lek na trądzik pomógł wielu osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannakaras
Najważniejsze jest leczenie u dermatologa ale ono trochę trwa. Na efekty trzeba poczekać. Ja stosuje kosmetyki mineralne bo dzięki naturalnym skladnikom wspomagają leczenie a i kryją te krosty paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie stosuje żadnych kosmetyków bo w moim przypadku to się nie sprawdziło.Mi pomogły tabletki IQFACE.Po kilku tygodniach stosowania różnica jest ogromna.Mogłam wcześniej posłuchać mądrzejszych i powalczyć z trądzikiem od środka.W sumie lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrą opcją na trądzik nawet ten bardzo intensywny jest Epiduo, wielu osobą pomógł, mnie również, działa bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo g00wno działa, rok "leczenia" i niemal zero efektów. Dopiero leczenie wewnętrzne (ja brałam Izotek) zadziałało, i to bardzo szybko (owszem, efekty uboczne są, ale warto przecierpieć; przy smarowidłach też są). Teraz jak mam jakieś lekkie nawroty to stosuję żel Differin, i jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania się z opiniami klientów produktu który bardzo polecam. Jego skuteczność została potwierdzona. Moja znajoma stosowała i była bardzo zadowolona. Tutaj jest link do stronki z której można zamawiać i dowiedzieć się czegoś więcej. http://nplink.net/EXrsDyJZ Jeżeli ktoś chce jakieś dodatkowe informację proszę śmiało do mnie pisać. wojtimil@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepino888
Nie wiem czego używacie na trądzik ale lepiej nie kupować Izoteku, bo to strasznie organizm od tego dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką ty szkołę skończyłeś/łaś, żeby wyrokować kto i czym ma się leczyć? Od tego jest lekarz dermatolog, i jeśli on uzna, że problem wymaga takiego a nie innego traktowania, to trzeba zaufać. Wiele chorób leczy się lekami mającymi efekty uboczne, skuteczność i trwałość takiego leczenia jest ważniejsza niż chwilowe niedogodności. A może chcesz coś "lepszego" subtelnie zareklamować? Niech zgadnę: episzajs? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź najlepiej do dermatologa. Ja byłam u dermatolog u pani dr Magdaleny Afrykańskiej w gabinecie w Szczecinie http://www.doktorafrykanska.pl/ i pani doktor zapisała mi odpowiednią kurację oraz leki na trądzik. Trądzik to nie tylko czyszczenie powierzchowne twarzy. Trzeba również zająć się tym problemem od wewnątrz. Pani doktor przypisze ci odpowiedni antybiotyk oraz maści, kremy do stosowania na twarz. Na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam aplikatora na wypryski HB i pomógł, przy czym rzeczywiście zdecydowana większość kosmetyków nie pomaga. Ten jest naturalny, pierwsze zmiany było widać po kilku dniach. Po kilku tygodniach cera bez jakichkolwiek śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaa1335
Hejka Chciałabym się podzielić z wami pewnym preparatem, który zadziałał na mój trądzik szybciej niż się tego spodziewałam. Całkowicie oczyścił mi cere po miesiącu a efekty juz było widać po paru dniach. Nonacne zrobiony jest całkowicie z naturalnych składników, żadnej chemii ! Trądzik to niby problem nastolatków a ja w wieku dopiero 36 lat go usunęłam a stosowałam wiele preparatów, bez skutku. Także naprawde polecam z całego serca Tutaj macie link do kupienia http://nplink.net/jdaCG8IW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikollo22
Używam Epiduo, w zasadzie to już używałam bo jestem po leczeniu i nie mam już pryszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za to poleciłabym Ci stosowanie do kremu złota kosmetycznego. Bardzo dobrze działa na skórę, rozświetla ją i odmładza. Zamiast kupować drogich kremów możesz dokupić płatki np. na http://www.edan.krakow.pl/ i dodać do swojego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mint clover
Ja też długo borykałam się z trądzikiem. Stosowałam milion różnych antybiotyków doustnie i zewnętrznie i właściwie każdy tylko powiększał masakrę na mojej twarzy:P. Teraz twarz mam bez zarzutu, ale to nie przychodzi z dnia na dzień. Po pierwsze dieta! Nie jemy żadnych chemicznych świństw (ja od czasu do czasu sobie pozwalam na jakiś mały grzeszek :) ). Po drugie naturalne kosmetyki, wiele z nich możemy zrobić sami w domu i to za grosze. Polecam, np taki tonik: http://mint-clover.pl/naturalny-tonik/ - myślę, że dobrze dobrałam do niego składniki, na prawdę ładnie oczyszcza twarz :). Z ziół prosto z łąki czy z produktów, które na co dzień jemy też można zrobić fajne maseczki, np. z babki lancetowatej - na łąkach jest jej pod dostatkiem no i jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wizyte u ginekologa, mogę Ci polecic dobrego ginekologa, sprawdz www.one-med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda008
Ja mam trądzik, może obecnie nie jakiś strasznie uciążliwy, ale jeszcze dwa lata temu był dramat. Zaczęłam przede wszystkim stosować dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy, bezzapachowe, peeling enzymatyczny, kremy nawilżające. Byłam też na zabiegu kwasami, peelingu ziołowym raz. Później jakoś trądzik się zmniejszył, ale nie jadam słodyczy bo po nim od razu coś mi wyskakuje. Obecnie używam kosmetyków Shiseido do codziennego makijażu (przykładowe tu - http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda) i nie uczula mnie. Próbowałam takich całkiem naturalnych ale dalej miałam problem. Najważniejsza jest pielęgnacja, kremy i zabiegi. Potem trzeba znaleźć kosmetyk do swojej skóry bo każda jednak może zareagować inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda_kaf
Ja używam - http://aptekajakmarzenie.pl/avene-cleanance-tonik-matujacy-skory-tlustej-tradzikowej-p-480.html chociaż na początku poszłam do dermatologa, który przepisał mi robioną maść. Bardzo skuteczna, w kilka cera bardzo mi się poprawiła. Niestety ten preparat był robiony na miejscu przez farmaceutów i nie miał nazwy. Trzeba iść do dermatologa i z nim na podstawie typu skóry i trądziku ustalić co i jak. Teraz staram się na bieżąco dbać o cerę za pomocą toników i maseczek raz na jakiś czas. Trądzik lubi powracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remiana28
Jeżeli chodzi o skuteczne zwalczenie trądziku to najlepiej przyda się Epiduo, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj łykać kapsułki z wiesiołkiem. To naprawdę niedoceniona roślina, a ona dobrze radzi sobie z łojotokiem i problemami trądzikowymi. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniane kapsułki z wiesiołkiem (Gal) możesz wycisnąć i posmarować nimi twarz. Działanie będzie bezpośrednie, a Ty sama przekonasz się na własnej skórze czy ten sposób działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy te kapsułki gal można stosować do przetłuszczającej się skóry atopowej? Nie mam zbyt wiele kasy na kosmetyki kosztujące 100zł i więcej, a szukam czegoś dobrego i sprawdzonego. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×