Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca z urzędu pracy pytanie

Polecane posty

Gość gość

Hej! Właśnie dostałam SMS z PUPu, że mam się jutro zgłosić bo mają dla mnie propozycję pracy. Pierwszy raz mi się taka sytuacja zdarzyła, że PUP jednak oferuje jakąś pracę ;) Nie wiem jednak czego się spodziewać. Czy oni dają mi skierowanie a wraz ze mną setce innych osób i będzie tak jak na normalnej rozmowie kwalifikacyjnej (ewentualnie kto pierwszy ten lepszy)??? I drugie pytanie. Czy jeśli mam wykształcenie wyższe to oni mogą mi zaproponować pracę np. na kasie w Biedronce, albo pracę sprzątaczki i żądać żebym ją przyjęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie Twój spam. Pytam czy ktoś wie jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że już kilka tematów tu zakładałam i znam twój spam na pamięć. Wiem co to jest spam i to co piszesz spełnia te kryteria. Zresztą nieważne. Czekam na odpowiedzi ludzi, którzy byli w takiej sytuacji jak ja lub wiedzą coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu dadzą Ci ofertę Pewnie będziesz musiała zdobyć pieczątkę od przyszłego" pracodawcy że byłaś u niego -Oczywiście będziesz jedną z wieluuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w październiku na spotkaniu z pracodawca organizowanym przez PUP i teraz mam pracę. Dość ciężką, ale dobrze płatną. Było mnóstwo osób i większość została zatrudniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, a co z tym drugim pytaniem? Czy mogą osobie po studiach magisterskich zaproponować np. kasę w Biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po studiach nie moga zaproponowac c**pracy w biedronce. w praktyce wyglada to tak, ze czesto daja c**prace ponizej kwalifikacji np. w biedronce. jako ze masz wyzsze wyksztalcenie nie musisz jej przyjmowac, niestety wyglada to tak ze jak jej nie przyjmiesz to cie wyrejestruja - i tak najczesciej robia. oczywiscie jest to niezgodne z prawem. wiec pisze sie odwolanie do WOJEWODZKIEGO URZEDU PRACY o nieslusznym wyrejestrowaniu i praktycznie zawsze przywracj ci status bezrobotnego, znaczy twoj PUP jest wtedy zmuszony cie ponownie zarejestrowac. swoja droga jak ja bylabym bezrobotna cieszylabym sie nawet z pracy w biedronce. widac zalezy ci tylkona ubezpieczeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym takiego dziwnego? kiedy w koncu wszsystkich ubezpieczą i nie trzeba bedzie rejestrowac sie w urzedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w PUPie dla ubezpieczenia bo te akurat miałam. Zarejestrowałam się w nadziei, że pomogą mi znaleźć pracę w zawodzie. Gdybym chciała iść do Biedronki na kasę to bym skłamała w CV, że nie mam studiów i poszła. Byłam już w tym UP i chodzi akurat o staż w moim zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracy ci nie znajda ... co innego staz, truj im d**e ile wlezie. jak maja srodki to sama mozesz znalezc sobie pracodawce u ktorego mozesz miec staz. nie siedz jak ksiezniczka ;/ tylko dzialaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zarejestrowany w PUP, tylko dla ubezpieczenia. Urząd zazwyczaj oferuje gównianą pracę, ciężką robotę po 10-12 h dziennie za najniższą stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie siedzę jak księżniczka, szukam sobie pracy sama. Chodzę po firmach, zostawiam CV itp. UP traktuję tylko jako "nie zaszkodzi tam być, może akurat coś będą mieli" i właściwie to na UP nie liczę. Teraz zaoferowali mi staż, który chętnie przyjmę pod warunkiem, że przyjmą tam mnie, bo UP zawsze wysyła dużo ludzi w jedno miejsce. Nie wiem gdzie ja niby napisałam, że nic nie robię tylko czekam, aż mi UP coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zaoferowali mi staż, który chętnie przyjmę pod warunkiem, że przyjmą tam mnie, bo UP ... umarlam ;/ ty jestes normalna ? nie ma stazy z gwarancja zatrudnienia. powiedzmy zebys sie nie nadawala do danej pracy - i co niby mieli by cie przyjac ? wez kobieto pomysl zanim cos napiszesz ;/ a jak cie wysylaja na staz zgodny z twoim wyksztalceniem, to zasranym obowiazkiem jest ci go przyjac inaczej cie wyrejestruja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się tak burzysz skoro nie zrozumialas autorki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że chętnie pójdę na ten staż jeśli mnie tam przyjmą (na staż oczywiście). Jakbyś nie wiedziała to UP wysyła kilka osób w jedno miejsce i w tym konkretnym zakładzie pracy decydują, którą z tych osób chcą mieć u siebie na stażu. Ale po co ja się produkuję, pewnie znów coś przekręcisz w mojej wypowiedzi i będziesz się oburzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×