Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klara bella

Karty podarunkowe na święta

Polecane posty

Gość klara bella

Czy wypada pod choinke dać komuś karte podarunkową? Pytam bo jestem z moim chłopakiem dopiero od kilku tygodni i nie za bardzo wiem co mu kupić:( tak wiem, beznadziejna ze mnie dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara bella
A to można potem na wszytsko te karte wykorzystać w tych złotych wyprzedażach? Jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzerzuszka
Cieszę się, że trafiłam przypadkiem na ten wątek. Też mam podobny problem, z moim obecnym chłopakiem jestem dopiero miesiąc i taka opcja byłaby dużo łatwiejsza niż szukanie konkretnego prezentu (tak, leń ze mnie), zwłaszcza, że nie do końca wiem jaki byłby trafiony. Znacie dobrze te złote wyprzedaże? Sprawdzony sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara bella
Już przysłali mi ta kartę... A martwiłam sie, że nie zdążą przed świętami:P A nawet dzwonili do mnie z tych zlotych wyprzedaży i pytali najpierw czy przelew juz zrobiłam, a potem jak sprawdzili, to żeby powiedziec mi ze wszystko jest ok! Mam nadzieję, że Mójmił<3 będzie sie cieszył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kupić jakiś ładny portfel, koszulę czy no zegarek i coś wygrawerować :) ja trafiłam na fajną porównywarkę en gdzie znalazłam ciekawe pomysły na prezenty dla bliskich i przyjaciół, zajrzyj na stronę cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×