Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Gość gość
no u mnie to niestety on zadecydował, ze chce być na odległość, nie mogłam go zmusić, żeby nie wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie związek na odległość to był akurat jego wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Jeżeli chodzi o mnie to nie przeszkadzało by mi to. Chyba, ze jednocześnie zaczęła by ingerować w moje życie, np: tego nie rób, nie spotykaj się z tym i tym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak facet ma dwie Kobiety to czasami tak się dzieje że nie zawsze się chce odzywać ....bo nie ma jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
no jak ma dwie naraz to k****erz a nie facet. Tak samo kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie ingeruję w jego życie, bo w sumie to on mało mi mówi o tym co się u niego dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja powiem jako facet. My faceci tak mamy. Ja często wyjeżdżam (teraz też mnie w domu nie ma) i gdy jestem poza domem to robię takie rzeczy na które nie mam czasu będąc w domu. Nie mam na myśli jakiś kobiet na boku. I wtedy nie chce mi się rozmawiać z moją żoną. Nie lubię nawijać przez telefon. Moje rozmowy kończą się po jakiś dwudziestu sekundach. Dzwonię, powiem co chcę powiedzieć, lub dowiem się co chcę się dowiedzieć i koniec. A wy dla odmiany byście klepały przez telefon o pierdołach. Ja przynajmniej tak nie lubię. I uważam, że jak powiedziałem przed wyjazdem, że będę tęsknił, to raczej będę i nie muszę codziennie powtarzać tego przez telefon. Pewnie kilku facetów się ze mną zgodzi. Nie meczcie swoich facetów, my nie lubimy być osaczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedna sprawa. Gdy zadzwonisz do faceta, a on zapyta "co się stało " lub "po co dzwonisz " to wcale nie znaczy że jest na ciebie zły. On poprost chce wiedzieć w jakim celu dzwonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra,ale jak on do mnie dzwoni to ja wcale mu nie nawijam, w sumie to mało mówię, czyli mam rozumieć, że jak facet raz na kilka miesięcy powie,ze tęskni to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×