Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po porodzie nie robią plastyki pochwy ani nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość gość

Pytam serio. Zawuażyłęm, że kobieta jak już urodzi dziecko to ma wszystko gdzieś. Bo zawsze jest argument - urodziłam dziecko. I to ją niby zwalnia żeby jakoś w miarę wyglądać, pójść do fryzjera czy zacząć ćwiczyć, o plastyce pochwy już nie wspomnę. Przecież to jest na litość boską wyczuwalne w seksie. Miałem w swoim życiu kobiety które rodziły i te które nie. I zawsze te po porodzie wyczuwałem chociaż wcześniej się nie przyznawały że mają dziecko. No i ta nadwaga, rozstępy na brzuchu i cellulit. Dramat normalnie, aż odechciewa się mieć dzieci, bo partnerka od razu się zapuści a w sypialni zacznie szwankować. Ciekaw jestem jak sobie radzą mężowie i ojcowie, którzy są przy tym uczciwi i nie mają bezdzietnych kochanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mają wykałaczek drogi panie.Jedyne zrozumiałe wyjaśnienie,twoich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma wykałaczek a kobitka powinna być ciaśniutka :) A co do wypranych mózgów ojców to należy zwrócić uwagę na fakt, że połowa tych właśnie tatuśków zaczyna zdradzać żony tuż po porodzie. Ciekawe dlaczego...................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wypranych mózgów ojców to należy zwrócić uwagę na fakt, że połowa tych właśnie tatuśków zaczyna zdradzać żony tuż po porodzie. Ciekawe dlaczego.... x Połowa,to nie większość.Dodam,że poziom dyskusji jest żenujący.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] brokeninside87 x Wypowiadaj się za siebie.Tutaj słowem nie napisałam o seksie.To moja prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz pisać o czymś,o czym pojęcia nie masz?Nie generalizuj,ja to nie"wszyscy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze widziałeś w ogóle pochwę, nie mówiąc już o takiej po porodzie? Na stówę jedziesz z rękodziełem pod temat, a pochwy w życiu nie widziałeś i raczej nigdy nie zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty nie widziałeś pochwy po porodzie. Nie życzę ci abyś widział albo co gorsze czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie ze zrozumieniem to za mało,by oceniać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalke gumowa sobie kup.To zawsze bedzie ciasniutka i nie zrobia jej sie roztepy.Plastyka pochwy po porodzie?We lbie ci sie pomieszalo.Masz poziom 18-nastolatka ktort na kobiete patrzy jak na obiekt seksualny tylko.Pewnie nigdy w zyciu nie kochalad tak naprawde.Zreszta po tym co napisales to nie wiem czy nie masz zaburzen i czy kochac potrafisz.Ty pewnie jestes zbudowany jak Swartzeneger,o urodzie Dicaprio,a kuske masz gruba i duza?Bo wiesz co?Jak nie to skul ryj bo jak ci brzuszek zacznie rosnac to bedziesz musial sie powiesic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokeninside87 Wiesz,nie chodzi o ubliżanie Tobie,ale czasem gdy piszesz mam wątpliwości,czy napisała to kobieta.Przypomniałaś o asexsualności,i zrozumiałam z czego wynikają moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, mają wiadro miedzy nogami. znam ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że się rozumiemy lapka.gif x Nie rozumiemy się,ale wyznaję jedną zasadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pajace wiadro zamiast łba, pogalopuj autorze do matki i zapytaj dlaczego urodziła debila, czy nie ma rozstępów i czy jest ciasna ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*****, autor głupi, temat głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Ale jest jedna ciekawa rzecz. Jak się facet zapuści w małżeństwie, utyje, zaniedba, pozna się lepiej z komputerem, piwem i meczami to wtedy kobiety strasznie się oburzają. No zgoda. Może to być frustrujące. A jak się kobieta po urodzeniu dziecka zapuści i zmienia się w "mamuśkę" to wtedy jest wszystko cacy. Trochę tutaj wali hipokryzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego autor i temat głupi? Ja mam takie same wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plastyke pochwy...prosze cie na jakim swiecie ty zyjesz:) moze niektorzy maja na tyle kasy aby rzucac w bloto. niestety co do dbania o siebie to musze sie troche zgodzic , przynajmniej wieksza czesc dziewczyn przestaje troszke dbac:) na swoje usprawiedliwienie powiem ze marze tylko o wyspaniu sie bo zjamowanie sie dzieckiem, praca i dom to napawde troche duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, dużo tu tematów że ludzie o sb nie dbają po dziecku kobiety i faceci, za dużo lenistwa w narodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam idz na operacje powiekszenia i pogrubienia swojego choooja a po drugie to daj kase nz te wszystkie zabiegi cwelujeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po ciązy nie dbają o siebie bo im sie nie chce przeważnie. Kobiety, które maja bardzo absorbujace dziecko byc moze nie maja czasu, albo sa zmeczone, chociaz to nie regula, bo mam znajoma, ktorej córeczka przez pol roku po porodzie mocno chorowala i czesto bywaly w szpitalu po kilka dni, i jest szczuplutka, zawsze ubrana, uczesana - tip top - jak przed ciążą, mimo ze córeczkę od urodzenia wychowuje sama w wynajmowanym mieszkaniu. Z kolei inna moja znajoma urodzila dziecko, mieszka z rodzicami, od czasu do czasu odwiedza ja mąz. Matka gotuje obiady, brat jezdzi po zakupy, eneralnie jej jedynymi zadniami w zyciu są - umyc dziecko, nakarmić dziecko, przewinąc dziecko oraz napisac bratu listę z zakupami. Dziecko nie jest marudne i jest całkowicie zdrowe - jedyny raz kiedy bylo u lekarza to chyba na szczepieniu i jakims tam wazeniu mierzeniu. Jednak ona wiecznie chodzi w rozciagnietych leginsach i jakims swetrze, brzuch ma prawie taki sam jak w 9 miesiacu ciazy i wyglada jak taka mamuśka w złym tego slowa znaczeniu. Nie ma poprostu reguly - niektore kobiety poprostu nie maja potrzeby traktowac swego ciala jak swiatyni i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety po porodzie nie robią plastyki pochwy? Dasz 5000 tys na plastykę to bardzo chętnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na taką plastykę powinien łożyć rząd! I to regularnie bo operacja jest nietrwała, materiały protezujące puszczają po czasie (ok. 2 do 5 lat przeciętnie) poza tym nikt nie daje gwarancji że operacja coś pomoże. Jak wszystko jest pozrywane i poodrywane od przyczepów kostnych a mięśnie pocięte i porozdzierane to nawet najlepszy materiał protezujący nie zastąpi braku tych mięśni!!! Taka operacja nie daje żadnych gwarancji więc dlaczego kobieta ma łożyć na nią sama? Z czego ma ją sobie zrobić jeśli zarabia max jak każdy w Polsce (umowa zlecenie) 1200zł? A operacja ta kosztuje od kilku do nawet kilkudziesięciu zł. I podkreślam, jest nietrwała, trzeba powtarzać co kilka lat niestety :( Pożyczki na umowę - zlecenie też nikt nie da. Ale innym łatwiej narzekać na kobiety niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałabym tam mieć protez:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasza nieznajomość fizjologii kobiety jest przerazajaca:-( Po naturalnym porodzie , bez komplikacji, nie jest potrzebna jakakolwiek operacja plastyki pochwy. pochwa wraca do stanu pierwotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno laser służy do tego a nie jakieś wymyślone przez ufoluda protezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×