Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość socjolog1111

Psychologowie są chomoseksaulistami

Polecane posty

Gość socjolog1111

Dzień dobry. Badania potwierdzają, że psychologowie mają orientacje homoseksualną. Najwięcej lesbijek studiuje psychologie i są homoseksualne. A geje również studiują psychologie. Panie psycholożki są lesbijkami 65%. A jeszcze się z tym kryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini222
Osobiście nam Panią psycholog, która jest lesbijką i bardzo dobrze pomaga swoim pacjentom. Nosi pierścionek na kciuku lewej ręki i ma tęczową bransoletkę. Pacjentki ją bardzo lubią, naprawdę jest specjalistką, która umie pomóc, nie ważne , że jest homoseksualną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek8
Ja jestem na 5 roku psychologii i jestem gejem, specjalność zrobiłem: z psychologii klinicznej człowieka dorosłego i będę w przyszłośc***omagał osobom homoseksualnym, pomimo, że sam jestem homo. Pozdro.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita2lesbijka
Cześć, jestem Anita niedawno co skończyłam psychologie na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem lesbijką, mam swoją dziewczynę i bardzo dobrze się z tym czuję, moi pacjenci nie wiedzą, że jestem homoseksualna, myślę, że się domyślają, ale i tak mnie akceptują, jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dlaczego w temacie osoby tak oświeconej wkradł się tak kardynalny błąd ortograficzny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja słyszałem teorie o tym, że są chomikami, też na "ch" cymbale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog1111
To fakt, ale klawiatura się pomyliła, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog1111
Robiłem badania do pracy na studiach licencjackich dotyczące psychologów i okazało się , że są homoseksualni, ale ukrywają to. Wiem co piszę, bo wyszło to w badaniach naukowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog1111
Dlatego,że na psychologii przynajmniej dowiadują się o przyczynach swojej orientacji seksualnej, tak wyszło w badaniach naukowych. Dlatego poszli na studia psychologiczne, ponieważ sami mają problemy natury uczuciowej i są osobami problemowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo to obchodzi kim kto jest.Dajcie na luz.Ważne by potrafili pomóc ludziom co jej potrzebują.Basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog1111
Ty masz rację, słuszna uwaga, ale większość psychologów mimo, że ukończyli studia i tak nie potrafią pomóc drugiemu człowiekowi. A szkoda. Podobno 7% jest dobrych psychologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog1111
Tak masz rację, ważne aby pomagali drugiemu człowiekowi. Ale dobrych psychologów jest tylko 7%. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy w soim zawodzie powinien czuć się jak ryba w wodzie,ale są i tacy co im mamusia taki zawód wybrała i robią to na siłę.To tak jak ogród : posiejesz i zostawisz,który za chwilę zamienia się w gąszcz chwastów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo na psychologię idą ludzie chorzy, ludzie z problemami, którzy często sobie nie umieją pomóc; więc jak niby mają uleczyć innych ludzi? Znam wielu ludzi w moim srodowisku, którzy nie studiowali psychologii, a lepiej pomogli danym osobom niż c***sycholodzy. Bo ci ludzie byli normalni, a psycholodzy, no cóż... Moja znajoma mi opowiadała, że jeden psycholog był nawet za legalizacją marihuany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjolog1111
Macie rację, większość osób ma problem z dokonaniem wyboru zawodu, i jak nie wiedzą gdzie pójść to idą na psychologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×