Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kto ma biokominek

Polecane posty

Gość Elajustyniak
Ja uwielbiam mój biokominek. Mam wolnostojący, nieduży, dzięki czemu mogę go przestawiać tam gdzie chce. Latem korzystam z niego na tarasie. Co prawda to dość spory wydatek ale jakość wykonania i bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam biokominek i używam go jako źrłódło ciepła w chlodniejsze dni i jest super. Kupiłem w sklepie internetowym www.cieplastrefa.eu polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryyyyystek
Ja mam biokominek i cieszę się, że nie posłuchałam się znajomych, którzy mi go odradzali i postawiłam na sobie i kupiłam genialny kominek od firmy kratki.pl Marek Bal, której ofertę biokominków możecie podejrzeć tutaj http://kratki.com/sklep/pl/category/6/biokominki/7/biokominki-portalowe . Znajomi odradzali mi zakup biokominka przede wszystkim dlatego że spełnia on głównie funkcje dekoracyjną i nie może być głównym źródłem ogrzewania w domu czy w mieszkaniu i ich zdaniem kupno biokominka to pieniądze wyrzucone w błoto. Wbrew wszystkim kupiłam nowoczesny, bardzo prosty biokominek w kolorze białym i postawiłam go w salonie. Nie włączam go codziennie, a kilka razy w miesiącu, gdy mam więcej czasu i mogę go spędzić z mężem na odpoczynku w salonie przy lampce wina. Jednak biokominek świetnie się prezentuje nawet jeśli nie ma w nim ognia. Jego ogromną zaletą jest to że podczas spalania nie wydziela się z niego ani zapach ani dym. Polecam sklep Kratki.com jeśli zależy Wam na dobrej jakości biokominkach w konkurencyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam biokominek i jestem z niego niezmiernie zadowolona Sprawdza się świetnie w moim niedużym mieszkaniu. Jeżeli myślisz o montażu to polecam kontakt z www.wilinski.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Ciekawa sprawa. Słyszałem o takich rozwiązaniach, ale nie czuję, by sprawdziły się one u mnie. Lepiej zajrzeć do http://sklep.kominki-vector.pl/ bo tam znajdziecie klasyczne kominki, które będą pasowały do każdego wnętrza. To chyba lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy elegancki, czarny biokominek z http://taniekominy.pl/320-kratkipl jest super, zdecydowanie warto. Jeśli ktoś marzy o kominku a nie może mieć tradycyjnego to zdecydowanie jest to super rozwiązanie, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitahajka1
Zdecydowałam się na taki biokominek wolnostojący http://www.wkladykominkowe.net.pl/2305-biokominek-wolnostojacy-galina-czarny.html ,który nadał charakteru moim wnętrzom mieszkania. Jest bezpieczny w użytkowaniu no i ma stabilną konstrukcję. Jest stosunkowo pojemny, dlatego myślę ,że warto taki mieć . Co do solidnego ogrzewania to mają też porządne kominki z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam - bardzo fajna sprawa przy naszym klimacie. W chłodniejsze dni można szubko i tanio dogrzać pomieszczenia. Polecam http://biodesign.com.pl/sklep/ bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz szybka realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanoo Biokominki
Zapraszamy do nas na www.hanoo.eu. Posiadamy bardzo bogatą ofertę biokominków oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu, warunków zabudowy i użytkowania ekologicznych kominków. Dodatkowo realizujemy indywidualne zamówienia na biokominki pod wymiar i aranżację. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Lupa
W mojej opinii, biokominki są bardzo dobrym zakupem. Długo się nad nim zastanawiałam, przejrzałam masę stron, katalogów, opinii innych ludzi, bo szczerze nie byłam przekonana. Swój znalazłam na stronie decofire.pl . Jestem zadowolona, ponieważ dają ciepło, nie zanieczyszczają powietrza i mieszkania sadzą, a ponadto bardzo ładnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1993
Ostatnio kupiłam biokominek w sklepie http://biodesign.com.pl/sklep/ Kontakt telefoniczny na bardzo wysokim poziomie. Sprzedawca doradził mi i dał rabat większy niż maja na stronie :) gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biokominek to fajny sposób na nadanie miłego klimatu. Mam taki w domu i raczej nie służy on nam do ogrzewania, lecz właśnie stwarza fajną atmosferę. Jeśli chodzi o biopaliwo to używamy lux fire. Sprawdza się, jest wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoppeliaDoll
My tez mamy biokominek. I dokładnie tak jak ktoś napisał, że głównie chodzi o nadanie klimatu, ale szczerze mówiąc to ten biokominek, który ja mam to też fajnie oddaje ciepło. Mimo wszystko. Ja go pierwszy raz zobaczyłam na Kratki.pl w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Mam biokominek od ponad 1,5 roku. Co prawda to nie to samo co prawdziwy kominke, ale tworzy wspaniały klimat w domu. Z wyborek biokominka nie miałam takiego problemu jak z bio paliwem. Ale i tu po próbach udało mi się znaleźć odpowiedni, Top Flame, jest wydajny, bezzapachowy, co było dla mnie najważniejsze i stosunkowo niedrogi. Fajna rzecz ten bio kominek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaDobrzanska

Ja mam biokominek, który zauważyłam na Kratkach. Co mogę powiedzieć. Jest swietną alernatywą piecyka- kozy etc, dla mieszkań, gdzie nie ma warunków na wczesniej wspomniane kominki. Czy wkłady kominkowe. Ja mam mieszkanie 65m2 i taki własnie biokoimnek w salonie super się sprawdza. Nie ma ludzi, którzy by weszli do salonu i nie zwrócili uwagi na ten biokominek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka

Cześć;) Ja zdecydowałam się na biokominek do zabudowy z wizją ognia z trzech stron, tj. INFIRE C800. Biokominek wygląd pięknie, a ogień widoczny jest z każdej części salonu. Powiem szczerze, że nie zdawałam sobie sprawy, że biokominek daje aż tyle ciepła. Sprzedawca uprzedził mnie, że do zabudowy trzeba użyć płyt niepalnych, jak w przypadku tradycyjnego kominka. Generalnie polecam sklep i sprzedawcę. Kupiłam na https://www.komineo.pl/biokominki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati

dla mnie one wyglądają genialnie, ja mam taki, ale w tej samej firmie montowałam w  salonie normalny  kominek też, z płaszczem wodnym, biokominek mamy tylko dla ozdoby  http://cichykominki.pl/35-biokominki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morris

Biokominek to świetna sprawa dla wszystkich, którzy chcą mieć kominek a zarazem nie użerać się z czyszczeniem i pielęgnacją tradycyjnego, a tylko zależy im na cieple i stylu. Dużo zależy od producenta. Ja kupiłem od polskiego - Kratki.pl, głównie dlatego, że daje aż 10 lat gwarancji, jego produkty są zgodne z najwyższymi normami i standardami, a poza tym wyglądają nowocześnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

Zgadzam, się że jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą się cieszyć tradycyjnym kominkiem. My mamy właśnie biokominek - od airhotkominki.pl i super się sprawdza w praktyce. Pięknie wygada, dodaje pomieszczeniu klimatu a jest całkiem spory, więc i ciepło też daje. Ja najbardziej uwielbiam siedzieć obok z książką i od czasu do czasu zerkać na migający ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magis

Ja właśnie zdecydowałam się na kominek z płaszczem wodnym. I bardzo się cieszę bo to wybór był rewelacyjny a do tego pięknie ogrzewa mieszkanie. Zadowolona jestem z wyboru jak i z ekipy która montowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mamy biokominek u siebie w domu. Oraz sprawdza się. Chociaz podobnie jak Wy mielismy obawy czy montować czy nie.  Nie chcieliśmy tradycyjnego kominka (nie mamy kominów). Ale jednoczesnie nie chcieliśmy rezygnować z klimatu w zimniejsze dni.

Biokominek jest totalnie bezproblemowy. Nie śmierdzi, mój nie daje żadnego zapachu Jeśli chodzi również o kwestię wentylacji to wystarczy standardowa wentylacja w miezkaniu. Ewentualnie jeśli ktos mieszka w domu to biokominek sprawdzi się przy wentylacji mechanicznej. Jeśli szukacie dobrego producenta, polecam kontakt z nimi https://www.kominki-elektryczne.pl/pl/20-biokominki -  w ofercie mają wiele dobrej klasy biokominków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×