Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kto ma biokominek

Polecane posty

Gość gość
wszystko zależy czy pójdziesz w taniość czy w jakość i bezpieczeństwo, przed zakupem warto sprawdzić czy wybrana firma spełnia normy obowiązujące w UE.ja wybrałam palenisko do zabudowy i jestem zadowolona a wygląda tak samo jak na filmie https://www.youtube.com/watch?v=fB5lK1aGnpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy kominek od www.lechma.com.pl/ i doskonale się sprawdza, muszę przyznać, że jakość jest naprawdę dobra. Wystarczyć mieć tylko dobrą wentylację, żeby do woli z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelerynkka
Wiesz co może warto poczytać branżowe blogi ? Na przykład na blogu MG Projekt jest cały wpis poświęcony biokominkom - http://www.mgprojekt.com.pl/blog/biokominek , są tam pozytywnie oceniane jako ekologiczne i bezpieczne, jak dla mnie to są ważne argumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górka9
Jakiś czas temu zrobiłam w domu biokominek firmy 8design i jestem z niego bardzo zadowolona. Fajnie grzeje w jesienne wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniura55
Ja mam w swoim domu biokominek z firmy 8design i jestem z niego bardzo zadowolona. Daje przyjemne ciepło i nie jest drogi w utrzymaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamja92
Biokominki nie tylko ozdabiają wnętrze, ale również dają przyjemne ciepło. Mam biokominek z firmy 8design i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta62
Ja mam w domu kominek z firmy 8design i jestem z niego bardzo zadowolona. Tworzy przyjemny klimat, daje ciepło i super wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira52
To bardzo ładna ozdoba wnętrza. Biokominek daje przyjemne ciepło i świetnie się sprawdza w mieszkaniu w bloku. Mam taki z firmy 8design i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam biokominek w retro stylu, śliczny. Pochodzi stąd http://arteabc.pl/4-klasyczne-retro Obudowa to fornir z naturalnego kamienia trawertynu, pięknie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaHanoo
Zapraszam osoby zainteresowane tematem biokomonków na stronę www.hanoo.pl - znajdziecie tam biokominki różnego rodzaju np. wiszące, wolnostojące, do zabudowy czy też biokominki sterowane mobilnie ( za pomocą smartfona lub tableta). Jeśli macie jakieś pytania, udzielę wszelkich odpowiedzi. Pytania można kierować na mój adres mailowy kamila.hanoo@gmail.com lub bezpośrednio na stronie przez "formularz zapytania". Udzielamy bezpłatnych konsultacji i informacji dotyczących warunków zabudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia84ew
Ja mam biokominek i jestem z niego bardzo zadowolona ;) Daje przyjemne ciepło, tworzy ciekawy klimat w mieszkaniu. Jest świetny! Miałam problem z wyborem, ale obsługa sklepu 8design doradziła mi odpowiedni wzór i jak go zainstalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam tradycyjny kominek od www.lechma.com.pl/aranzacje-kominkow.html i uważam go za najlepszy wybór jakiego dokonałam. moge go w stu procentach polecic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jank38e
Ja mam kominek z firmy 8design.pl i uważam, że jest bardzo dobry w swojej klasie. Wytrzymały, wydajny, świetnie sprawdza się w warunkach mieszkaniowych w bloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka282
Ja sobie ostatnio taki kominek sprawiłam - http://www.8design.pl/o,146,andalusia-r.html Wygląda oryginalnie, prawda? Świetnie pasuje do mojego salonu i daje przyjemne ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika811
Ja mam w domu biokominek ;) Bardzo jestem z niego zadowolona, ponieważ daje przyjemne ciepło i nadaje świetnego klimatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w swoim mieszkaniu biokominek i jestem z niego bardzo zadowolona. Mąż w końcu zdecydował się na zakup, bo ja od dawna o nim marzyłam. Znaleźlismy solidna firme www.wilinski.pl, który wszystkim profesjonalnie się zajęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilahanoo
Biokominek to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kominka. Zapraszam na moj blog na temat funkcjonalnosci i uzytkowania biokominków. W szczegolnosci polecam ten artykuł: http://hanoo.eu/ciekawostki/biokominek-zamiast-klasycznego-kominka/ . Sa tu podstawowe informacje, z którymi warto się zapoznać. Zapraszam również do naszego nowego sklepu online: www.hanoo.eu . Zapewniamy bezpłatne konsultacje i udzielamy szczegółowych informacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witeczek
Muszę się tutaj zgodzić. Wiele osób wychodzi z błędnego założenia, że biokominek nie dostarcza wystarczającej ilości energii. Jest to bzdurą. Sam kupiłem biokominek http://sklep.kominki-vector.pl/ i po długim okresie eksploatacji dostarcza on tyle samo ciepła co zwykły piecyk czy kominek. No chyba, że ktoś kupi po prostu bubla. To wtedy nie powinien się dziwic, że nie daje ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
My mamy biokominek i nie narzekamy :) Bardzo ładnie się prezentuje w naszym salonie. Zastanawiamy się jednak nad zamawianiem biopaliwa z http://onico.pl/pl/ zamiast z marketów budowlanych. Onico zajmuje się sprzedażą produktów energetycznych i surowcowych w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam biokominek i bardzo się cieszę, że takie coś wymyślono. Nie mam możliwości zainstalowania zwykłego kominka więc zdecydowałam się na bio i bardzo się z niego cieszę, spełnia swoją rolę - daje światło i ciepło i piękną atmosferę, szczególnie teraz w okolicy świąt mam z niego najwięcej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My posiadamy bardzo szeroki wybór biokominków Polskiego producenta Kami. Spełniają one wszelkie wymogi jakości oraz bezpieczeństwa. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania tutaj zadawane o biokominkach. Zapraszamy również do naszego sklepu kominkinabiopaliwo.pl Pozdrawiamy Serdecznie wszystkich forumowiczów kafeteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×