Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wahająca  się

pomocy

Polecane posty

Gość wahająca  się

Witam. Mam 16 lat, mój chłopak również. Jesteśmy razem 10 miesięcy i mam nadzieję, że będziemy kolejne, kolejne i kolejne 10. Jest jeden problem - zanim mnie spotkał, jarał, pił, szlajał się ciągle z kolegami, chamsko wypowiadał się o dziewczynach i o stosunku z nimi. Wszystko się zmieniło, gdy coś między nami zaiskrzyło. Byłoby dobrze, gdyby nie jego BRAT. Jest 3 lata starszy i uwielbia pić. Ciągle proponuje mojemu chłopakowi piwo, wypad z nim i jego kolegami "wyrywać laski"... Sama raz byłam takiego incydentu świadkiem. Oczywiście ufam mojemu Misiowi. Wiem, że nie zrobiłby nic głupiego... Ale... On ma 16 lat! Pochodzimy z całkiem innego środkowiska. Ja z rodziny lekarzy (babcie, dziadkowie, rodzice), jego rodzice mają za to podstawowe wykształcenie. Nie krytykuję... Po prostu mam wrażenie, że od dzieciństwa mieliśmy wpajane inne wartości. Ja dążę do sukcesu, on do zabawy. Pragnę zaznaczyć jeszcze, że nie miałabym z tym problemu, gdyby był dorosły. Wtedy wypad na "piwko" nic nie znaczy, ale jesteśmy razem teraz - młodzi, zdrowi, z perspektywami. Dobrze robię zabraniając mu pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×