Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość platonicznaona

SILNE ZAFASCYNOWANIE TRWA KILKA LAT OD MOMENTU POZNANIA

Polecane posty

Gość platonicznaona

Poznalam go jak studiowalam i pracowalam w hotelowej restauracji jako kelnerka. Ja mialam 25 lat, on byl starszy, mial juz 40 lat ale bardzo mlodo wygladal i mnie sie podbal. a ja jemu. Dzis po 8 latach wiemy, ze jakby zostal w Polsce dluzej to cos by z tego wyszlo. ja bylam za niesmiala by cos zaproponowac chocby jakis obiad (bo zostalam zaproszona przez grupe w ktorej byl tez gosciem ,abym poszla z nimi na koncert). On tam byl,pozegnalismy sie. Jego przestraszyl fakt, ze dzielila nas duza roznica wieku. Pisze mi ze mysli caly czas o tym ,ze moglby zostac dluzej itd, ze potem mogl przyjechac odwiedzic mnie w Irlandii bo pojechalam dorobic na wakacje., a on byl w UK. Pomiedzy nami jest silna wiez, nie potrafimy przestac pisac do siebie, czasami jest dluga przerwa, ale jakos zawsze potem piszemy, znamy nasze sprawy rodzinne itd. On juz ma rodzine, 2 dzieci , mieszka na innym kontynencie. Tesknimy za tym dniem kiedy sie poznalismy. Napisal mi , ze NASZE ZYCIE WYGLADALOBY CALKIEM INACZEJ , GDYBY ON ZXOSTAL DLUZEJ W POLSCE. Moze tak mialo byc?chociaz to tak mocno boli gdzies w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×