Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taggg

Zapach znika po wyschnięciu ubrań

Polecane posty

Gość taggg

Witam, mam problem. Zapach zawsze mi znika po wyschnięciu ubrań mimo suszenia w suszarni. Ubrania piorę w proszku Weisser Riese megapearls, Persil megapearls lub Ariel do kolorów i po wypraniu czuć że dobrze pachną ale jak wywieszę w suszarni to po wywieszaniu cała klatka i suszarnia pachnie płynem do płukania Lenorem lub Softlan (niemieckie i używam na zamian) ale na następny dzień już ten piękny zapach znika i czuć hmm.. takim zimnym powietrzem. Suszę na mocno uchylonym oknie bo słyszałem że pranie szybciej schnie. Co może być przyczyną? Nie jest to wina pralki bo po wyjęciu z pralki dobrze pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc masz odpowiedź na swoje pytanie.Teraz na dworze jest zimno więc jak suszysz na mocno uchylonym oknie ,to zapach zawsze ci ucieknie.Po za tym cofnij się do tematu ,który załozyłaś wcześniej i przeczytaj moją odpowiedź,którą ci tam napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może znacie proszki do prania czy płyny do płukania, których zapach dla odmiany NIE ZNIKA? Myślałam że takich nie ma ale dostałam używany płaszcz który pięknie pachnie jakby perfumami a to dzięki praniu. Chciałabym takiego efektu dla wszystkich ubrań a tymczasem z moich po upraniu zapach wietrzeje wraz z wyschnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silany albo sofin ale tylko ten w fioletowej butelce.a może zapytaj osobę ,która cię o darowała czego użyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×