Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilia999

zazdrosc

Polecane posty

Gość lilia999

Czesc . Jestem z chlopakiem 9 miesiecy ,na poczatku wszystko bylo w porzadku wychodzilismy razem do moich znajomych jak i jego. Nie czepial sie do mnie jak chcialam wyjsc z kolezanka sie przejsc,porozmawiac . na imprezy nie chodzilam nigdy bez Niego bo po prostu nie chcialam . gdy wyjechal za granice wszystko sie zmienilo nie moglam wyjsc do kolezanek caly czas wypytywal sie mnie czy ktos do mnie pisze a jak powiedzialam ze tak ze pisza do mnie "czy wychodze" dostawal szalu klotnie o wszystko nawet o cos czego nie bylo. Siedzialam w domu sama jak palec a jak z czasem wywalczylam zeby wychodzic to wybieral mi z kim moge a z kim nie i wyznaczal godzine do ktorej moge byc na zewnatrz ,godzilam sie na to bo bardzo go kocham . jak wrocil zza granicy bylo dobrze tyle ze non stop pytal mnie co robilam a jak mu powiedzialam to mowil ze nie mowie mu wszystkiego ze cos ukrywam a ja mowilam mu najszczersza prawde nic przed nim nie ukrywalam. Po miesiacu spedzonym razem znow wyjechal,sa klotnie o wszystko ,jak nie odbiore telefonu bo jestem zajeta jest wielka afera i wymysla ze w tym czasie gdzies bylam itp. Pisze z nim od rana do wieczora a jak zasne to czepia sie do mnie ze niby spie a w tym czasie wychodze i sie z kims spotykam . najlepiej dla niego byloby jakbym do szkoly nie chodzila tylko siedziala w domu non stop,najlepiej pod kluczem . wylacza sobie telefon kiedy mu sie podoba i sie do mnie nie odzywa. Probowalam z nim rozmawiac ale bez skutku zawsze wszystko obraca przeciwko mnie i dalej jest to samo. Nic nie moge o wszestko musze pytac a jak zronie jak chce to znow klotnia. Zdarza sie tez tak ze jest w stosunku do mnie chamski jakby mial mnie za nie wiadomo kogo. Nie wiem co mam robic,pomozcie ...;((( . To jest tylko przedsmak tego wsxystkiego co sie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×