Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 tc malutkie piersi bez zmian w ogole nie urosly w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Nie wycieka zadna siara nic. Czy mam szanse na karmienie piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Mleko pojawia sie czesto ok 5 dni po porodzie nawet. Nie martw sie. Rozmiar piersi nie ma wplywu na karmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje piersi też wcale nie urosły siarateż nie wypływała. Pokarm był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar piersi nie ma wpływu na pokarm, jego ilość itd. Jeśli chcesz karmić piersią to po porodzie jak najczęściej przystawiaj dziecko, najlepiej jak już na sali porodowej położna pokaże Ci jak to zrobić - poproś o to, masz prawo oczekiwać takiej pomocy. Położna laktacyjna mówiła mi, że po porodzie wciąż działa hormon porodu, pod wpływem którego jest również dziecko i ten hormon pomaga dziecku dobrze się "przystawić" - warto to wykorzystać. Podobno przystawienie dziecka tuż po porodzie wspomaga późniejsze karmienie. Poza tym, ciesz się, że Ci nie urosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że rozmiar nie ma znaczenie, mi urosły nieznacznie, a pokarmu miałam akurat, dziecko pięknie rosło. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalyscie mi nadzieje:) tylko mam jeszcze jeden problem. absolutny brak sutek. ot rozowe otoczki jak u dziewczynki. Jak moje dziecko zlapie piers? chyba bedzie sie slizgac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar piersi nie ma wpływu na karmienie. Ja mam maleństwa 65C (na początku karmienia skoczyły do "aż" 65DD) a wykarmiłam 2 młode byczki, każdego po 8 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×