Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prometeusz1

Gdzie na kolejna randke

Polecane posty

Gość Podły typ
Ja bym poszedł na kolejną randkę do niej na kanapę, albo sam - do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile właściwie macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
Ja mam 23 ona 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie byliscie w pubie
na piwku ;) zabierz ja na piwo, na pewno się ucieszy. Dzisiaj każda jest chętna na piwo, to już nie te czasy że nie wypada zaprosić na alkohol. Wrecz przeciwnie, dzisiaj alkohol tylko pomaga w lepszym zapoznaniu sie na randce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podły typ
Po piwie się co chwlię lać chce, więc gdyby doszło do seksu to będą przerwy na oddanie moczu w krzaki (on i ona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ależ wyszukane te wszystkie pomysły ;) Może i jest zimno, ale przecież wystarczy się ciepło ubrać i pójść do parku! Póki nie pada, a dziś nawet świeci słońce :) Ja pamiętam, że wypożyczaliśmy filmy i oglądaliśmy jak nikogo nie było w domu, chodziliśmy do kina, tarzaliśmy się w śniegu, heheh :) A tak akurat byłam w wieku Twojej dziewczyny, teraz jestem w Twoim :) Można autem gdzieś w jakieś miłe miejsce pojechać z termosem z kawą (tudzież herbatą) i ciastkami. Popatrzeć na jakieś ciekawe wydarzenia w galeriach :) Wejść na jakiś punkt widokowy, na pewno coś tam macie :) Jest tyle możliwości!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że pomysł z The Human Body się spodobał ;) Wypiszę kolejne pomysły, a nuż coś jeszcze wpadnie. - jeśli nie łyżwy to... sanki :D naprawdę! ale trzeba poczekać na śnieg... - koncerty (jest dużo mniej znanych kapel, jeśli np lubi rock poszukaj w małych pubach/klubach, a może akurat któryś z zespołów jej się spodoba? i będzie pomysł na prezent na święta: płyta zespołu:P) - drink/piwo - umówcie się kiedyś w jej części miasta, odprowadzisz ją i wrócisz komunikacją miejską, - o ile dobrze pamiętam jesteście z wawy? z tego co pamiętam jest tam świetny ogród botaniczny albo coś podobnego, przecież jeszcze jest ciepło, spokojnie można się przejść :) - to samo z innymi parkami (las kabacki? to w ogóle w warszawie jest? tak mi się skojarzyło... nie wiem czy akurat w tym mieście:) ), - póki jest ciepło - jakiś zalew, czy inne miejsce gdzie można karmić kaczki, - lepienie bałwana w parku, - spacer na kiermasz bożonarodzeniowy :) - lot balonem (u mnie 25/40 zł za osobę ulgowy/normalny), z tym że proponowałabym napomknąć, że każde płaci za siebie, żeby zobaczyć jaki z niej typ dziewczyny:) - wybrać się samochodem w jakieś klimatyczne miejsce i podziwiać panoramę, - rzutki, - sauna, - ciepłe lody :D smak dzieciństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą aż jej zazdroszczę :D też bym chciała, żeby ktoś AŻ TAK starał się o ciekawą randkę ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_szukam
swoją drogą ja teraz kombinuję gdzie zabrać chłopaka na 3 randkę... jeśli macie jakieś fajne miejsca w Katowicach to chętnie odgapię! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_szukam
a tak w ogóle, właśnie wertuję internet w poszukiwaniu pomysłów na kreatywną randkę, i przeważnie ludzie podają adresy knajp i pubów... siedzienie przy stolikach to niekoniecznie super wieczór, ale widać dla większości rodaków randka to jadło i popitka, potem pewnie łóżko, i koniec pomysłów. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×