Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prometeusz1

Gdzie na kolejna randke

Polecane posty

Gość Vienetta
Albo na jakiegoś grzańca w fajne miejsce? W taką pogodę to jak znalazł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
Grzaniec tak srednio bo ja kieruje wiec nie chce wyjsc na niepowaznego kierujacego po alkoholu. Niestedy mieszkam na drugim koncu Warszawy i komunikacja miejska srednio sprawuje sie w tym wypadku. Jesli chodzi o sportowa pasje to podczas jej tak duzo sobie nie porozmawiamy:) Moze warto pujsc gdzies przed tym a pozniej sport? bo potem jak wspomnialem spoceni gdzies isc to tak srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienetta
Aha. To jak najbardziej gdzieś najpierw, a potem na sportowo. Ale radziłabym C**przedstawić najpierw plan dziewczynie, zobaczysz, co ona na to i ewentualnie wymyślisz coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienetta
Bo pewnie musi odpowiednio się ubrać, coś wziąć ze sobą itp. Ja wolałabym wiedzieć, nastawiając się na zziajanie np. nie malowałabym się za mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
pojsc nie pujsc ale byk:) Tak wiec mam kregle, sportowa pasja i moze cos jeszcze przyjdzie mi do glowy. Bylismy raz na obiedzie wiec kolejny obiad jest pewnie srednim pomyslem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
a ktgore z nas powinno zaczac pierwsze wspominac cos o zwiazku? czy w ogole to zdecydowanie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienetta
Nie, no coś Ty.. Spłoszysz dziewczynę. Na razie to etap "jak się z nią dobrze czujesz" itp. Za jakiś czas ewentualnie powiesz, że chciałbyś czegoś więcej (jeżeli chcesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienetta
A co do pomysłów na kolejne wyjścia, to zapytaj, co ona lubi - będzie jakaś podpowiedź. Jak ciastka - to do Bliklego, jeśli kawę - w jakieś miejsce, gdzie serwują oryginalną itd. Może się zdziwisz - okaże się, że na coś byś nie wpadł? Mnie się np. spodobało, kiedy chłopak zabrał mnie na ludowy jarmark z pyszną kiełbasą z rożna ;) - tak, wiem, mam plebejskie gusta, ale było naprawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
Tak myslalem aczkolwiek dzis jak bylismy to trzymala mnie za teke i tak pomyslalem, ze moze jej zalezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
reke nie teke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym jak napisales pojde przez u to moglbys mnie zabrac do spa, a by to nie poprawiło twojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienetta
No, bo pewnie jej zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prometeusz uroczy jesteś.. ale nik to nie za bardzo odpowiedni dla Ciebie...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_szukam
i tak macie dobrze, że z Wawy, ja z małego miasta to u mnie zupełnie jest dramat. 1 kino (idziemy w sobotę, 3 spotkanie), a potem co? do tego w zimie? w lecie chociaż nad rzeką można siąść, a tu co...? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_szukam
nawet wybór restauracji i pubów mamy ograniczony... naprawdę nie ma u mnie co zwiedzać, gdzie wyjść, do siebie go nie zaproszę, bo rodzice w domu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
literowki zdarzaja sie kazdemu. Slucham muzyki, czytam artykuly i nie zwrocilem uwagi zadna tragedia. Pozniej poprawolem sie. Chcialbym zeby jej zalezalo. Przytulala sie na spacerze jak dzis szlismy milo sie poczulem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
No wlasnie ja nie chce jej jeszcze do siebie zaprosic bo to za wczesnie. Rodzice beda w domu i poprostu duzu szumu narobie a tego ona rowniez zapewne nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_szukam
macie naprawdę ogromny wybór. ja bym nawet poszła do muzeum, zdarzają się oryginalne wystawy, można się pośmiać, poprzytulać dyskretnie, no i ciepło jest i na głowę nie pada :P u mnie - oczywiście nie ma nic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
chce cos takiego wymyslec co jeszcze by nas bardziej przyblizylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_szukam
a może się przejdźcie razem na jakieś warsztaty / kurs? np kurs tańca, coś łatwego, jakaś lekcja gdzie można w trakcie dołączyć, albo kurs jakichś prac ręcznych (bez podtekstów) - mam w pamięci tę scenę z "Uwierz w ducha" gdzie Patrick Swayze i Demi Moore lepią garnki z gliny :P myślę, że to fajnie zbliża ludzi, może to być jakiś kurs totalnie od czapy, bo jeśli macie poczucie humoru to wszystko Was ubawi i chodzi przecież o to, by razem spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
pomysle dzieki:) musi byc cos innego, cos co nas zblizy jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowe oko
Napisz, jaka ona jest, co lubi robić w wolnym czasie, jej zainteresowania, to pomożemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała, żeby mnie ktoś kiedyś na randkę zabrał do teatru. Łyżwy też są ok - zwłaszcza, że teraz robi się fajny klimat. Wspólna pasja sportowa - dla mnie bomba. Gdyby mi chłopak zaproponował na początku spotykania się dzień ze snowboardem to chyba bym mu się z miejsca oświadczyła! :p :D No i koncert - w Warszawie przecież ciągle coś się dzieje! Z każdym gustem muzycznym można znaleźć coś dla siebie. A i dyskretnie poprzytulać się można przy jakiejś romantycznej balladzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- łyżwy :) - jakiś dom strachów czy coś podobnego, - wino wieczorem albo kawa w kawiarence. - możesz poprosić ją żeby pomogła kupić Ci bluzę albo spodnie i później iść na ciastko, - w okolicach weekendu może jakiś cichszy klub gdzie można potańczyć? - wystawa np ostatnio popularna The Human Body, muzeum lotnictwa albo park doświadczeń (czy coś podobnego), - co jeszcze... koncert, basen, kręgle, pizza, sala gier? Napisz czy coś Ci się spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciało mi się czytać więc po prostu wypiszę co mi do głowy przychodzi: -jarmark bożonarodzeniowy -lodowisko -kręgle/bilard -gokarty -muzeum/wystawa -koncert (nie jakiś wielki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
fajne pomysly:) Tak naprawde wszystkiego jeszcze o niej nie wiem, rozmawiamy duzo na skypie nawet bardzo duzo aczkolwiek widzielismy sie tylko 3 razy (z dzisiejszym). Wiem, ze ona bardzo lubi ta nasza wspolna pasje i wspominalem juz jej o tym i to jest jedna z mozliwosci. Lyzwy odpadaja bo ja jestem beznadziejny wiec naprawde nie chce na lyzwach jezdzic. Jesli chodzi o muzyke to wiem jakie zespoly jej sie podobaja jednak to sa te znane ktore raczej sa u nas w wakacje. Ale to super pomysl na lato. W kawiarni bylismy na kawie i drugi raz na herbacie wiec juz nie chce znowu :) Ja za klubami nie przepadam wiec nie chce isc gdzie bede czul sie nieswojo. Basen? ona ma uczulenie na chlor :D. Na pizzy juz bylismy. Podoba mi sie pomysl z the Human Body, wiem ze ona interesuje sie anatomia wiec to moze byc bardzo trafny wybor. Chetnie poszedlbym z nia na drinka np ale problemem jest moj dojazd bo ona nie mieszka w centrum i to znaczy, ze musialaby sama? wracac do domu. Ja od niej w ogole nie mam polaczen do siebie. Kregle tez mi sie podobaja fajny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrum kopernika! palac w wilanowie. nalesnikarnia. kurs z degustacja sushi. koncert poezji spiewanej (w domach kultury bywaja) kiermasz czegos fajnego, targ sniadaniowy,.teatr, stand up komedjowy w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz jest sezon na koncerty klubowe - poszukaj, może akurat coś się trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometeusz1
Dziekuje Wam podobaja mi sie niektore pomysly:) Kregle sa fajne, The Human Body to tez super pomysl no i wspolne hobby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×