Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana253

jak podejmowac sluszne decyzje

Polecane posty

Gość niezdecydowana253

hej, moze ktos ma podobnie, czy mial i poda mi sposob jak podejmowac decyzje, tak, zeby byly sluszne z naszymi przekonaniami, a dodatkowo byly po prostu prawidlowe, przynosily korzysci. do rzeczy. mam teraz problem z okresleniem sie, gdzie chcialabym mieszkac i jak. pochodze z miasta X i wyproeadzilam sie za praca do Warszawy, polubilam to miasto, poznalalam ludzi, pomieszkalam na stancjach, co sprawilo, ze poznalama wielu ludzi itp nie zawsze bylo kolorowo, czasami sie nudzilam, nie zawsze mieszkalamz kims fajnym. praca sie skonczyla dosc nagle i od razu znalazlam prace w moim rodzinnym miescie-wysylalam CV troche z ciekawosci, a takze mialam ochote wrocic do domu, jak mi sie wydawalo.praca dobra, w tym co mnie interesuje. wrocilam i czuje sie do kitu,odzywczailam sie od mieszkania z rodzicami, wciaz chce czegos nowego, a warszawa dostarczala mi nowych bodzcow. i nie wiem co teraz? popracowac trochei wrocic?zrezygnowac z dobrej pracy? jak pogodzic, to co sie powinno, ztym co sie chce?wiem, ze mieszkajac z rodzicami zdolam cos odlozyc,nie place komus na wynajem bez sensu, ale ciagnie mnie do czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×