Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca mama

jaki laktator reczny avent czy medela mini electric do pobudzenia laktacji

Polecane posty

Gość pytajaca mama

zanika mi laktacja bo moje dziecko nie chce ssac piersi. spada przez to na wadze. musze skutecznie utrzymac lakatacje i moje pytanie ktory laktator bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mama
nikt nie wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam madele mini electric, ciagnal całkiem nieźle, tylko niestety wg mnie są awaryjne. Kosztował 300 zł a tak jak trzeba funkcjonował 1,5 mca. Dbalam o niego, wymienialam te zaworki itd, mylam go, bo koleżanka mnie uczulila, że łatwo o awarie. I faktycznie po 1,5 mca siła ssania się zmniejszyła, i to znacząco. Oddalam go w ramach gwarancji, trzymali prawie 2 mce! Diagnoza "silnik zalany mlekiem", kiedy wiem że dbalam o niego bardzo, i nie ma szans żeby stało się to z kojej winy. Niby silnik.oczyscili, ale juz nie.dzialal jak tzeba. Kiepsko ciągnął i odciagalam mało mleka. Żałuję ze nie kupilam ręcznego, może i.się trzeba namachac, ale nie dość.ze tańszy to i mniej awaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mama
dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś się do pogotowia laktacyjnego, tam C***omogą. wydaje mi się ze zwykłym laktatorem nie uda ci się utrzymać laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca mama
moze jest mama ktorej sie udalo lakatorem podtrzymac lakatcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dołozyłabym 200 zl i kupiła medele swing bo jest cichutki i ssie podobnie jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akropolla
Ja brałabym lovi prolactis. Kupilam kiedy moje dziecko zaczęło mi ranic sutki i laktator bardzo dobrze sie sprawdził. Szybko odciągał mleko, pracuje na roznych stopniach siły ssania. Do dziś słuzy mojej koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie spotkało to szczęście, ze przypadkiem na trafiłam na Femaltiker, po którym laktacja się poprawiał, kiedyś piłam też piwo karmi, ale teraz ten suplement w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madela, po dwójce dzieci i kilku laktatorach stwierdzam, ze ten jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja szwagierka 12 miesięcy karmiła piersią ale tylko odciąganym pokarmem, szybko dokładnie, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam avent reczny i od 3 mc tylko tym dociagam i podaja butelka - syn nie ssie z p[owodu krotkeigo wedzidelka, jak widac mozna i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie poleciłabym Ci LOVI. Możesz wybrać wersję elektryczno-ręczną bądź tylko ręczną (tańszą). Korzystam z elektrycznej i jestem bardzo zadowolona. Jest szybki, bezbolesny. Innych nie znam, ale wiem, że lovi to też faworyt wśród znajomych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Medela! Uzywalam pol roku bo dziecko nie chcialo ssac, odciagalam przez te 6 miesiecy po ok 8 razy na dobe i nic sie nie zepsulo. Odciagalam w nocy i jakos dziecku nie przeszkadzal halas. Teraz od 2 miesiecy uzywa go moja przyjaciolka i dalej smiga bez zarzutu. Szkoda kasy na laktator reczny bo sie zajedziesz. W poradniach laktacyjnych rowniez uzywaja medeli. Mozesz odkupic jakis wyzszy model np za pol ceny. Wszystkie czesci, ktore maja stycznosc z mlekiem mozna spokojnie umyc i wyparzyc! Zajrzyj na tablice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akropolla
Lovi jest cichszy, bo zawsze można przejść na wersję ręczną. I do tego dosc trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam lovi (w wersji elektronicznej), wiele moich karmiących koleżanek też go używa, więc chwalony jest w środowisku mam. Dla mnie najwazniejsze jest to, że odciąga pokarm bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka777
poleciłabym raczej jeszcze coś innego - LOVI Prolactis. To dość nowy produkt, na rynku chyba od roku. Jest cichutki, szybko i skutecznie odciąga, pięknie wykonany, ma śliczną torbę z wygodnymi przegródkami. Może działać też jako ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromny plus dla prolactis, że jest możliwość używania w wersji ręcznej i elektrycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×