Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magduśka93

Pytanie do prawików

Polecane posty

Gość Magduśka93

Jakie to uczucie że jest się ścierwem którym gardzą kobiety? Jak się czujecie jak widzicie młode zakochane pary? Czy pogodziliście się już że nigdy nie będziecie blisko z żadną kobietą? Czemu żadna kobieta was nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
No co jest prawiki?! Boli was że jesteście zerami na które nie spojrzy żadna kobieta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne bo też chcielibyśmy być kochani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Wszystkie kobiety wami gardzą. Wiecie prawiki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Żadna ładna kobieta was nigdy nie pokocha bo jesteście prawikami, lepiej się z tym pogódź że zawsze będziesz sam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość to smutne bo też chcielibyśmy być kochani smutas.gif g Zamknij japę j****e ścierwo! Nikt nie pokocha takie g***o jak ty! Nie r****łeś nigdy więc nie masz do tego prawa brudasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Żebyście tylko wiedzieli jak ja was nienawidzę prawiki, ja i większość normalnych kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ty nam uczyń przysługę i udostępnij swoją pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magduśka93 Żebyście tylko wiedzieli jak ja was nienawidzę prawiki, ja i większość normalnych kobiet! xxx Zgadzam się z tobą! tylko nieszanujące się szmaty lubią prawiczków czy z nimi się kolegują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Możecie o tym zapomnieć prawiki, jedyna kobieta którą będziecie mogli zaliczyć to prostytutka ale nawet one wami gardzą hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze względu na takie wypowiedzi zezwierzęconych samic myślących piczą zamiast mózgu KONIECZNE jest wprowadzenie islamu w Polsce i na całym świecie - to niedopuszczalne, aby zwierzęta tkwiące umysłowo i mentalnie ciągle w epoce kamienia łupanego, które sprowadzają całe swoje życie do prób wyeliminowania słabszych osobników mniej atrakcyjnych biologicznie i mniej przydatnych ewolucyjnie oraz do prób powielenia materiału DNA osobników alfa o silniejszych i zdrowszych genach (przez co dochodzi do takich absurdalnych sytuacji, że dresiarz przestępca ma mnóstwo partnerek seksualnych bo jest wysoki i muskularny, a inteligentny naukowiec popychający cywilizację do przodu nie ma żadnej, bo jest niskiego wzrostu i wątłej budowy) mogły o czymkolwiek decydować i mieć jakiekolwiek prawo głosu, coś takiego grozi regresem cywilizacyjnym i powrotem do epoki kamienia łupanego gdzie wygrywa najsilniejszy troglodyta w jaskini a ludzkość biega w dżungli na golasa wydając z siebie nieartykułowane okrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość i znów j****y obrońca prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i znów j****y obrońca prawiczków" * * * * Odpowiedzi tego poziomu to dla mnie woda na młyn. Im więcej takowych napiszecie, tym pełniejszy i dobitniejszy będzie obraz tego, jak niedorzeczną sytuacją jest przyznanie tak prymitywnym zwierzętom jak kobiety jakichkolwiek praw. Każda kolejna tego typu "riposta" będzie potwierdzeniem tego, że zarówno w Polsce jak i na całym świecie OBOWIĄZKOWO należy wprowadzić islam, w przeciwnym razie samiczki spowodują regres cywilizacji i powrót do jaskiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Do tego prawika co się podemnie podszywa, pluję ci w twarz śmieciu, nie masz prawa się podemnie podszywać! A do tego co chce wprowadzić islam to jak ten islam wprowadzą to ja i tak nadal będę robiła co będę chciała i nikt mnie siłą nie zmusi do czegoś innego a z prawikiem nigdy się nie zwiążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Chej prawiki jak to jest mieć malutkie ptaszki? Żadnej kobiety takim małymi fiutkami byście nie zadowolili dla tego nigdy żadnej nie będziecie mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, który nie r****ł to ścierwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet196cmC
nie jestem prawikiem ale nazywajac innych ludzi scierwem to sama jestes kupy warta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Są ścierwem bo żadna kobieta ich nie chce i nigdy nie będą uprawiać seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Przyznam że się pogubiłem ...czy prawiczki są z***biści i fajni czy do niczego ? ,tekst nie jest jednoznaczny ,wiele w nim niuansów i opisów technicznych za mało emocjonalnych odniesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Prawiczki są beznadziejni i nikt ich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst jest raczej na "tak" ,"prawiczki"to wspaniali ludzie ale nie bez wad i pewnych przywar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet nie r****ł to nie ma prawa o sobie mówić mężczyzna! Bardziej wartościowym człowiekiem są pedofile czy g****iciele oni są prawdziwymi ludźmi a nie takimi g***ami jak prawiczki pfuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to prowo i tyle :O a wy się podniecacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do tego prawika co się podemnie podszywa, pluję ci w twarz śmieciu, nie masz prawa się podemnie podszywać! A do tego co chce wprowadzić islam to jak ten islam wprowadzą to ja i tak nadal będę robiła co będę chciała i nikt mnie siłą nie zmusi do czegoś innego a z prawikiem nigdy się nie zwiążę!" * * * * Gdyby był islam w Polsce to za takie teksty zostałabyś po prostu ubiczowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a wy się podniecacie" bezdyskusyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys tak sie do mnie na żywo odezwała to juz byś oblana benzyna plonela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chej prawiki jak to jest mieć malutkie ptaszki? Żadnej kobiety takim małymi fiutkami byście nie zadowolili dla tego nigdy żadnej nie będziecie mieli smiech.gif" Hej samiczki jak to jest mieć malutkie móżdżki? Żadnego wynalazku byście nie opatentowały ani żadnych osiągnięć naukowych byście nie zdobyły, dlatego nigdy żadnego nie będziecie miały. P.S. Naucz się analfabetko poprawnie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet, który nie r****ł to ścierwo!" "Człowiek" który napisał "komentarz" na takim poziomie to ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Ty masz mały móżdżek prawiczku bo żadna kobieta cię nie chce śmieciu haha :D i brzydal do tego jesteś i mięczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Są ścierwem bo żadna kobieta ich nie chce i nigdy nie będą uprawiać seksu smiech.gif" * * * * Chyba masz zbyt wysokie mniemanie o sobie i swoich odmóżdżonych, zezwierzęconych towarzyszkach niedoli myślących kroczem tak jak ty, skoro uważasz, że uzyskanie (bądź nieuzyskanie) od was zgody na zanurzenie w was k****a stanowi wyznacznik wartości człowieka i kryterium wedle którego należy oceniać innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×