Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magduśka93

Pytanie do prawików

Polecane posty

Gość gość
"Prawiczki są beznadziejni i nikt ich nie chce" Bezmózgie debilki (takie jak choćby autorka tego "tematu") są beznadziejne i nikt ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Co?! Boli cię śmieciu że nigdy nie zrobisz tego z kobietą? Zastanawiałeś się kiedyś czemu żadna kobieta cię nie chce. Może dla tego bo jesteś nieudacznikiem i ciotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba lepiej mieć prawiczka niż takiego co się k***i na prawo i lewo ;) i nie wiadomo w czym maczał swój interes :D może już dawno mają AIDS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Nikt to nie chce ciebie ty prawiku, ja mam wielkie powodzenie u facetów, jestem ładna i wysportowana i zgrabna i na takiego prawika jak ty bym nawet nigdy nie splunęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak facet nie r****ł to nie ma prawa o sobie mówić mężczyzna! Bardziej wartościowym człowiekiem są pedofile czy g****iciele oni są prawdziwymi ludźmi a nie takimi g***ami jak prawiczki pfuu!" * * * * Czy po przeczytaniu takich wpisów jak ten ktokolwiek jeszcze ma wątpliwości, dlaczego kobiety nie powinny mieć absolutnie żadnych praw do czegokolwiek? Przecież te zezwierzęcone samice myślące macicą i jajnikami najzwyczajniej w świecie są zdolne nawet do promocji bandytyzmu i wychwalania przestępców za sam fakt, że ci są aktywni seksualnie, oraz do ubliżania potencjalnie dobrym i wartościowym ludziom tylko za sam fakt ich braku takowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wczoraj cały czas są tutaj takie prowakacje, a Wy wchodzicie w dyskusje. Nie karmcie trolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czatkaa Chyba lepiej mieć prawiczka niż takiego co się k***i na prawo i lewo oczko.gif i nie wiadomo w czym maczał swój interes smiech.gif może już dawno mają AIDS... xxxx tylko szmata chciałaby prawiczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie jakaś Ty to nie jesteś :D od słów do czynów daleka droga.... Masz rację są dziewczyny i dziewczyny które lubią takich co r***ają wszystko co się rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty masz mały móżdżek prawiczku bo żadna kobieta cię nie chce śmieciu haha smiech.gif i brzydal do tego jesteś i mięczak usmiech.gif" * * * * Naprawdę jesteś aż tak niemożebnie głupia, że nie widzisz tego, że swoimi kolejnymi "wypowiedziami" tylko potwierdzasz to wszystko co napisałem o tobie i innych zezwierzęconych sukach kierujących się wyłącznie pierwotnymi instynktami rodem z epoki kamienia łupanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co?! Boli cię śmieciu że nigdy nie zrobisz tego z kobietą? Zastanawiałeś się kiedyś czemu żadna kobieta cię nie chce. Może dla tego bo jesteś nieudacznikiem i ciotą usmiech.gif" * * * * Powyższy "wpis" stanowi kolejne potwierdzenie tego że mam rację i kobietom naprawdę należy odebrać wszystkie prawa jak w islamie, bo te zwierzęta nie myślą mózgiem tylko narządami płciowymi i prymitywnymi instynktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się niedoj****e prawiczki kłócą! Wracać do mamy bo tylko ona was jeszcze chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta cała madzia93 czy jak tam zwał, to tak na prawdę zakompleksiony przyszczaty gimnazjalista, a Wy się tu produkujecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Nie jestem zezwierzęcona ty prawiczku z malutkim fiutkiem. Mam pytanie czy boli cię jak idziesz i widzisz zakochane pary a ty nigdy nie dotkniesz kobiety śmieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nikt to nie chce ciebie ty prawiku, ja mam wielkie powodzenie u facetów, jestem ładna i wysportowana i zgrabna i na takiego prawika jak ty bym nawet nigdy nie splunęła smiech.gif" * * * * Na jakiej podstawie zakładasz, że myślącemu i rozumnemu człowiekowi zaimponujesz "przechwalając się" (jakby było czym) swoimi zdolnościami w zakresie pełnienia swych zwierzęcych funkcji biologicznych i ewolucyjnych, co tak naprawdę żadnym powodem do dumy nie jest? Ja wiem, że na innych troglodytach i neandertalczykach twojego pokroju myślowego (sprowadzających całe życie do swej zwierzęcej seksualności) możesz zrobić w ten sposób wrażenie, ale musisz nauczyć się tak zwanej elastyczności i zrozumieć, że człowiek cywilizowany widząc "kogoś" takiego jak ty, jedynie kiwa głową z niesmakiem i litościwym, pogardliwym uśmiechem na widok zwierzyny pyszniącej się jakością swojego materiału genetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie jestem zezwierzęcona ty prawiczku z malutkim fiutkiem. Mam pytanie czy boli cię jak idziesz i widzisz zakochane pary a ty nigdy nie dotkniesz kobiety śmieciu smiech.gif' * * * * Ależ jesteś, jesteś. Gdybyś nie była, to nie sprowadzałabyś rozmowy do licytacji kto lepiej pełni swoje biologiczne, ewolucyjne funkcje związane z seksualnością człowieka, ani nie oceniałabyś mężczyzn przez pryzmat tego, czy są skorzy do powielania swojego materiału genetycznego czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko skończeni debile takie jak prawiczki czekają z seksem na miłość. Nie ma większych bez mózgów jak oni. i te ich marzenia o dziewicy heh frajerzy marzący o miłości będą sami zawsze. Srać na nich należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko skończeni debile takie jak prawiczki czekają z seksem na miłość. Nie ma większych bez mózgów jak oni. i te ich marzenia o dziewicy heh frajerzy marzący o miłości będą sami zawsze. Srać na nich należy!" * * * * Ojejku, nie popłacz się tylko. Zażyj coś lepiej na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magduska a jak to jest byc worem na sperme,i jak idziesz ze swoim koniem locho a on sobie mysli ile razy dawałas przed nim...no jak to jest powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckosc
Tutaj widze wypowiada sie jeden inteligent od poczatku tematu i niezle jedzie temu scierwu o nicku Magduśka93 :D Skad takie zwierzece ścierwo sie wzielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 24
o w mordę , totalna kretynka , płynie sobie takie coś jak z tej magdusia 93 rynsztokiem i nagle się wychyla, jako nizewykle wybitny pomyj, który zasługuje na uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka93
Tak się składa że tu mi nikt inteligentnie nie jedzie tylko jakieś nędzne prawiki mnie obrażają a ja sobie nic z tego nie robię bo kto by się przejmował marudzeniem jakiegoś sfrustrowanego prawika który nigdy nie był nawet blisko z kobietą i nigdy nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak się składa że tu mi nikt inteligentnie nie jedzie tylko jakieś nędzne prawiki mnie obrażają a ja sobie nic z tego nie robię bo kto by się przejmował marudzeniem jakiegoś sfrustrowanego prawika który nigdy nie był nawet blisko z kobietą i nigdy nie będzie smiech.gif" * * * * Ty najwyraźniej bardzo się przejmujesz, skoro tyle o tym pierdzielisz i nie możesz przestać, mimo że reszta cię olała i wszyscy cię mają w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Obawiam się, że to co TY uważasz za "inteligentny pojazd" (a z treści twoich komentarzy nietrudno wywnioskować, że za "inteligentny pojazd" uważasz kwestionowanie czyjejś aktywności seksualnej, czyli "zarzucanie" komuś braku umiejętnośc***ełnienia swoich zwierzęcych funkcji biologicznych związanych z rozmnażaniem się i tym samym przedłużaniem gatunku) może wcale nie być "inteligentnym pojazdem" dla innych ludzi, więc raz jeszcze apeluję o trochę elastyczności i umiejętności adaptacji do otoczenia, bo samym ujadaniem o tych prawiczkach na nikim bystrzejszym i bardziej skomplikowanym umysłowo od ciebie wrażenia nie uczynisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiki są najszlachetniejszymi ludzkimi bytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szczerze to dla mnie jest bez roznicy czy facet jest prawikiem czy stracil cnote :D wazne zeby mi sie podobal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ściema, komu może się podobać prawik? ;D przecież prawiki to największe pasztety wśród płci męskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiki to zwykle niezłe przystojniaki. można by nawet powiedzieć - ciacha. ale z byle kim to niestety prawik się gził nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem prawiczkiem i nie bije kobiet, ale tobie a autorko n*****lbym lisc**** pysku. Dlatego mam nadzieje,że to prowo i oby jak najmniej tego typu kretynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to jest chore zeby interesować sie czyimś życiem seksualnym. Co to sie dzieje z niektórymi kobietami, ze nie mogą przeżyć tego czy ktoś r****ł czy nie. Normalny człowiek to ma w******e na takie sprawy czyjeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×