Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedwczesny wytrysk

Polecane posty

Gość gość

Witam to mój pierwszy post tutaj więc proszę o wyrozumiałość mam dziewczynę jest cudowna kobieta i chcemy zacząć współżycie ja niestety nie mam doświadczenia mimo mojego wieku 25 lat. Tak jakoś się to złożyło. Mój problem polega na tym że jak są już pieszczoty próbuje ją rozpalić i jest już gotowa to nagle dochodzę po porostu mam wytrysk, no wkurza totalnie bo potem muszę czekać z 20 min a ona już wtedy nie chce. Zawsze jest tak samo zdarza się nawet że jak zabawiam się z jej piersiami to dochodzę już w spodniach a ona nawet go nie dotknęła. Boje się że jak nawet w nią wejdę to dwa ruchy i skończę a ona mnie rzuci. Była już taka dziewczyna w moim życiu która zobaczyła mój problem i mnie rzuciła z dania na dzień teraz ukrywam to i mowie dziewczynie ze powinniśmy jeszcze zaczekać nie wie o tym problemie. Co mam robić nie stać mnie na wizytę u lekarza a tym bardziej na leki cale mojej pieniądze się rozchodzą buduje dom pomagam mamie i tacie są już schorowani ona rozumie ze nie mam hajsu. Ale tego że seksu nie da rady to raczej będzie za dużo dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olins
Nie przejmuj się z czasem to minie który z chłopaków na początku nie dochodził raz dwa ja zresztą też za pierwszym razem doszedłem zaraz po tym jak włożyłem ale potem było coraz lepiej. Z tobą będzie tak samo a co do dziewczyny to jak kocha to zrozumie a jak nie to znajdziesz sobie lepszą. W necie są opisane sposoby na przedłużanie stosunku i różne ćwiczenia np masturbowanie się i zatrzymanie tuż przed wytryskiem tak żeby go nie dostać spróbuj może coś pomoże ale gdyby te problemy utrzymywały się dużej to pomyśl jednak o wizycie u lekarza przyczyna tego wczesnego wytrysku może leżeć np w psychice jak masz ubezpieczenie to lekarz jest darmowy no chyba że prywatnie to już trzeba zapłacić nie martw się za w czasu na pewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest kwestią czasu . Też tak miałem jako nastolatek , znalazłem jednak dobry sposób - zawsze przed spotkaniem wcześniej sobie zwaliłem konia i później mogłem się już kochać z dziewczyną nawet kilkanaście minut . Później już nie musiałem tego robić bo z czasem penis chyba przyzwczaił mi się do c**ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku znajomości to raczej normalna sytuacja. Zwłaszcza jeśli przez długi okres czasu nie miałeś partnerki. Po paru stosunkach powinieneś trochę ochłonąć i przestać tak emocjonalnie reagować. Jeżeli problem nie zniknie, to pozostaje wtedy tylko kontakt ze specjalistą. Osoby, które poszukują stałego partnera o zbliżonych preferencjach seksualnych, zapraszamy na stronę : http://sexdopary.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pocieszajcie tak chlopaka....to nie jest wg mnie normalne zeby sie spuszczac podczas gry wstepnej i to bez stymulacji penisaa.ja za pierwszym razem jakos sie nie spuscilem zbyt szybko,nie wiem z 15 min dymalem;) a i nie raz naprawde mialem niezla,dluga gre wstepna i panna bawila sie raczka moim k*****m i jakos nigdy sie nie spuscilem od tego.mysle ze z wiekiem ci to raczej nie przejdzie..w najlepszym wypadku przestaniesz sie spuszczac w trakcie gry wstepnej...ale jak juz wsadzisz go do c**ki to pewnie gora 3min bedziesz posowal,wspolczuje...moja rada to zwal sobie przed spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×