Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GrinTi_

Dziewczyna się mnie wstydzi

Polecane posty

Gość GrinTi_

Co prawda to forum dla kobiet ale pomyślałem że znajdę tu rozwiązanie mojego problemu. Chodzi o to że jesteśmy parą od miesiąca a ona nadal się mnie wstydzi np: jak się spotkamy to cały czas ja muszę mówić bo ona się za bardzo nie odzywa, nie lubi gdy ktoś nas widzi razem np: stoimy sobie przytulamy się a ona się rozgląda czy nikt znajomy nie idzie, powiedziała że lubi jak ją dotykam i w ogóle ale ona wstydzi się dotknąć mnie tzn wiadomo całuje mnie przytula ale nic więcej, mówi że mnie kocha i chce ze mną być ale wczoraj napisała że jak ma się tak wstydzić to taki związek nie ma sensu, już nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po miesiącu już Cię kocha i chce z Tobą być, ale wstydzi się Ciebie. ile macie lat? skończyliście chociaż gimnazjum? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblapianie , obcalowywanie w miejscach publicznych moze byc krepujace .Wyobraz sobie -widza ja znajomi , jak ja obcalowujesz na ulicy, przystanku, a za chwile znikniesz i co? Lepiej poczekac , upewnic sie, zaufac . Troche taktu nikomu nie zaszkodzilo, wrecz odwrotnie . Prywatnie lubie mlodych ludzi zakochanych na ulicy , milo sie na nich patrzy.Jednak sliniacy sie , wiszacy na sobie-na ulicy budza we mnie niesmak .Mloda kobieta , starsza, stara zawsze powinna starac sie miec klase i takt . Kto ja poszanuje , jesli sama o tym zapomni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinTi_
Nie martw się gimnazjum już skończyliśmy ja mam 18 a ona 17, a co do miejsc publicznych to nawet jak jesteśmy w miejscu gdzie nikogo nie ma to ona cały czas patrzy czy nikt nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinTi_
No wiem że się wstydzi tylko chciał bym wiedzieć co zrobić żeby się nie wstydziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ma do rzeczy -gimnazjum , czy nie ? Rozumiem ja i uwazam, ze dziewczyna jest swietna .Ma takt i kulture . Trafiles na perelke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty opowiadasz, znaczy dziweczyna ktora na miescie wstydzi sie wziac faceta za reke, albo sie do niego przytulic, albo wziac go pod ramie, albo go pocalowac jest perelka??? :o ja bym takiej perelki nie chcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinTi_
Jest świetna dlatego że się wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się wstydzi, za kilka lat będzie chodzić z jeszcze "gorszym" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zberezniku -ja nie pisze o wzieciu za reke, przytuleniu , czy pocalunku .Czytaj dokladnie .Ja mowie o obsciskiwaniu, wiszeniu na sobie .Nie widzisz co na ulicy jest ? Ja mowie o takcie, dobrym smaku i kulturze . Widocznei jestem z "Marsa ". Zreszta po 1 miesiacu juz tak oczekiwac manifestacji uczuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrinTi_
Chodzi mi tylko o to żeby się tak nie wstydziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet gdyby bylo olewanie otoczenia , to w tym otoczeniu zyjemy i funkcjonujemy i kazdy ma jakas norme zachowan .Moze ona ma wlasnie taka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię takich wstydliwych osób... taktowanie i kulturalnie prawie nic nie mówi, taka "perełka". co możesz zrobić... poczekaj aż dorośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jest z tym pewien klopot... :P w zasadzie kilka klopotow... :P hehe ma do mnie mniej wiecej tyle co ty... :D hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, nikogo nie szukalem, ona powiedziala jedno, ja drugie, i po chwili nie moglem sie wyrwac z tej konwersacji... :) chyba dalej nie moge... :p poza tym chodza sluchy ze doradzasz fiku miku w kwestiach mesko damskich... :P :) hehe :P rozmawialem z nia ostatnio, a ze jest jedyna osoba ktora bez ceregieli mozna tu obgadywac, cos slabo wam idzie... :P :D naucze cie chcesz... ?:-) znaczy pod warunkiem ze nie bedziesz bila bo strach po przedszkolu jednak mi pozostal... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×