Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malwina2422

Gdzie szukać pomocy

Polecane posty

Niektórzy pewnie mnie 'znają' z tematu o rozszczepie kręgosłupa, były różne odpowiedzi, ale nie w tym teraz rzecz. Chciałabym Was zapytać gdzie można szukać pomocy np. o dofinansowanie na rehabilitacje? Nie chodzi mi o Fundacje, ale np. jacyś sponsorzy czy coś? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę jedynie polecić sposób meczu charytatywnego.. Ja jako zawodniczka piłki ręcznej rozegrałam już kilka meczy, na które wstęp pobierana była opłata na leczenie dziewczynki chorej na mukowiscydoze. Proponuję przejść się do siedziby dobrego klubu piłkarskiego, lub siatkarskiego w pobliżu i porozmawiać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że są zasiłki - pielęgnacyjny i opiekuńczy (przeczytaj w necie lub idź do opieki dowiesz się na jakich zasadach są przyznawane). A tak to możesz pisać do firm. A dlaczego w grę nie wchodzi fundacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiłek itp. mamy w sumie to 1110zł a pół godziny rehabilitacji to 70zł, niestety na NFZ to jedna rehabilitacja miesiecznie ;/ plus wizyty u lekarzy itp. Fundacja nie, bo już napisaliśmy i czekamy za odpowiedzią choć to nic pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w okolicy stowarzyszeń (nie fundacji), które pomogą wam zorganizować zbiórkę pieniędzy np. na jakimś festynie. U nas w mieście co jakiś czas są takie festyny i zbierają na nich pieniądze dla konkretnego dziecka na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwiej samemu by się było nauczyć jak rehabilitować dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×