Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AleksandraSandra

Fotobudka SmileBox

Polecane posty

Gość AleksandraSandra

Co sądzicie o fotobudce SmileBox? A może znacie jakieś inne? Nie chcę fotografa, bo mam wymarzone takie niezwykłe wesele. W przyszłym roku w sierpniu ma być ślub, ale muszę powoli zastanowić się nad wyborem odpowiedniej fotobudki,dlatego liczę, że mi pomożecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spieprzajcie z tymi fotobudkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam fotobudkę i była to strata pieniedzy,nikt nie miał czasu by robić zdjecia,na urodziny czy komunie to moze i fajny pomysł ale na wesele to niestety porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulosia
miałam fotobudkę smilebox, ale na chrzcie córeczki - jak dla mnie super sprawa, bo żaden fotograf nie kręci się między nogami, na zdjęciach wychodzą wszyscy spontanicznie, no i cena jest atrakcyjna jak na fotobudkę. Na ślub myślę, że też będzie ok. Trzeba trochę innowacyjności wprowadzić, a nie ciągle tylko fotograf;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzamsie
Zgadzam się z paulosią. Jeszcze jak chodziłam do liceum, to imprezy z smilebox musiały być. Zawsze jakieś pamiątkowe zdjęcia były. Co prawda na ślubie jeszcze z takim urządzeniem nie byłam, ale zawsze to coś nowego, niż właśnie fotograf plączący się pod nogami. Wygoda, komfort i nowoczesność, za taką cenę? Dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam na chcrzcinach, ale na wesele to nie jest odpowiednia zabawa,na chrzcinach wszyscy po kolei robili zdjecia z dzieckiem ,na weseleu to z parą młodych nie za bardzo ,a tracenie cennego czasu weselnego na zdjecia ponad 3 godziny to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, znalazłam w internecie coś takiego partyking.pl zastanawiam się czy nie wynająć takiej budki na wesele. Czy ktoś już może korzystał z takiej budki?? Jaka była reakcja gości na taki gadżet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie - jak kształtują się ceny fotobudki w http://www.twojdzien.com/ na tle konkurencji? Uważacie, że warto inwestować w taką "transakcję wiązaną" - dj+fotobudka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Fotobudka się sprawdza na weselach i innych uroczystościach, ja mam ogromną rodzinę i mąż ma mnóstwo znajomych, jesteśmy średnio na 7-10 weselach w roku plus zawsze jakieś chrzciny, komunia. Nie zdarzyło mi się, żeby na którymś weselu fotobudka stała pusta. Sami ze zrobionych zdjęć zrobiliśmy sobie fajny kolaż w antyramie, wisi w salonie nad kanapą :) z modeli i producentów jak mam polecić to najlepsze zdjęcia wychodzą z fboxów Smove - https://smove.pl , po którymś weselu zaczęłam zwracać uwagę na to jaki to sprzęt (siostra w przyszłym roku bierze ślub i zależy nam żeby dobrą wynająć). Mam też znajomego który pracuje jako konsultant ślubny i potwierdził, że zawsze na tego producenta fotobudek stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×