Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
Ja swojemu mężowi kupiłam ostatnio koszulkę woolmed. Był to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria71
Ja lubie praktyczne prezenty, ostatnio kupilam chlopakowi bielizne z rossli.pl i bardzo sie ucieszyl :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą stronke, jeśli chodzi o prezenty www.SmartGift.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem może jakaś kamerka do samochodu, GPS? Na avans.pl wejdź poszperaj tam jest sporo elektroniki i gadżetów które moim zdaniem bardzo fajnie dać na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbającaja
Ja zastanawiam się nad kupnem koszulki termoaktywnej dla męża. ostatnio czytałam poradnik http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16212/jaka_koszulke_termoaktywna_wybrac Jest w nim wiele istotnych informacji na temat tych koszulek. A że mąż lubi jazdę na rowerze i czesto wybiera długie i trudne trasy do pokonania, to myślę ze taka koszulka będzie dobrym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarika
Wideorejestrator zakupiłam swojemu mężowi na prezent, wiedziałam jaki model sobie wybrał i zamówiłam w sprawdzonym już sklepie internetowym sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnne
Ja zdecydowałam się na kamerkę sportową z Teletorium, akurat mój chłopak lubi takie gadżety i w sumie kamerka się u niego dobrze sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kupuję coś dla mojego mężczyzny to muszę się najpierw zastanowić. Kiedyś zakupy lubiłam robić je stacjonarnie...Do moich ulubionych sklepów internetowych, gdzie znajduję najlepsze prezenty należy od niedawna konsoleigry.pl cenię za szybki kontakt i szybką wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem dużo lepiej niż kupować kolejną rzecz zorganizować jakieś wspólne wyjście czy wypad na weekend. Ja ostatnio swojego faceta zabrałam na strzelnicę zabawa była hardcorowa zobacz sobie szczegóły http://www.strzelnica-magnum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinoszka
Może kolumna, albo rejestrator/kamerka jeżeli potrzebuje, takie fajne rzeczy można znaleźć na https://alletaniej.pl/ w całkiem fajniej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaTrrr
ja ostatnio nakupowałam gier na konsole mojemu mezczyznie, ale to dlatego, ze wygralam w media expert 750 zl na zakupy i postanowilam mu zrobic niespodzianke, bo niczego innego jakos nie potrzebowalam. chlop ma 28 lat, a cieszyl sie jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu chłopakowi na urodziny kupiłam zegarek. Zegarek jest dobrym prezentem dla mężczyzny. Fajne zegarki w dobrych cenach znalazłam na www.zegarki-magar.pl i polecam również wam zajrzeć na tę stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
w tym roku postawiłam na nawigację , zobaczyłam całkiem fajny model w sferisie i go kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą :) znalazłam na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym interesuje się Twój mężczyzna? Może warto pójść właśnie w tym kierunku, albo jeżeli nie masz pomysłu to dobre kosmetyki do pielęgnacji zawsze się sprawdzą, możesz je znaleźć na www.Piomarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koropa
Prezentów dla faceta jest naprawdę dużo. Problem w tym że bardzo wiele jest nie oryginalnych tzw. sztampowych prezentów. Jeżeli szukasz czegoś naprawdę ciekawego zajrzyj na https://www.youpibag.pl/ Każdy produkt jest wykonywany z twojego zdjęcia a lista dostępnych rzeczy jest na prawdę bardzo duża np blaszany zegar czy też pokrowiec na laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenio
Najlepsze prezenty to są te praktyczne, taki Smartwatch będzie na pewno wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×