Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość grosiaaa
tak ja też mężowijakiś czas temu kupowalam smartwatcha i to był udany prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola23545
Byle by równie często je prał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilonika
Te słuchawki Kraken występują w przepięknej kolorystyce :) w sferisie mają w dobrej cenie nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbarbs
Tak jak ktoś wcześniej powiedział, smartwatch to może być całkiem dobry pomysł. Ja swój kupiłam w Teletorium, cenowo wypadł całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirlla
kamerka sportowa:) mój mąż uwielbia wszelkie sporty i dlatego kupiłam mu kamerkę sportową w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnymi prezentami dla mężczyzn są różnego rodzaju dodatki do samochodów takie jak kamerki samochodowe, głośniki samochodowe, stacje multimedialne itp. Polecam wam zajrzeć na www.stopol.info Tam mają wszystkie wymienione przeze mnie rzeczy i wiele innych akcesoriów do samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na prezent dla mężczyzny koszulki woolmed. Super prezent dla każdego aktywnego mężczyzny. Koszulki doskonale sprawdzają się do noszenia na co dzień, do pracy, do uprawiania sportu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest promocja w x-kom.pl z kodem 100x100 bdb nawigacja Spirit 7500 z dokładną mapą Polski (dożywotnia darmowa aktualizacja przy rejestracji urządzenia do 30 dni od zakupu) wpisując w koszyku kod 100x100 cena spada z 349 do 279 zł https://www.x-kom.pl/p/250167-nawigacja-samochodowa-mio-spirit-7500-5-polska-dozywotnia.html? sprzęt sprawdzony, znakomity ekran bez odblasków, szybko łapie sygnał GPS, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta00019
Dla faceta świetnym prezentem będzie zegarek. Mój mąż ma podobny jak ten z ogłoszenia (link niżej) Nosi go już od ponad 2 lat i zegarek w ogóle się nie zniszczył. Marka Shark, nie jest zbyt popularna w Polsce, ale zegarek jest ciężki, solidny, elegancki... a ten z niebieską tarczą jest wręcz obłędny... na allegro takiego nie znajdziesz, a jest nowy, w oryginalnym opakowaniu - idealny na prezent. Zobacz, jest naprawdę warty uwagi https://www.olx.pl/oferta/shark-zegarek-shark-mako-zegarek-meski-prezent-na-dzien-chlopaka-casio-CID87-IDiVh4p.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PionKaaa
a gra w gry? bo mój to jest wieczny dzieciak :D w tym roku na 32 urodziny zaciągnął mnie do ME, żebym kupiła mu fifę, ale przynajmniej teraz widzę, że z przyjemnością w nią gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaeweloinka
A na prezent moze koszulka z jakimś fajnym wzorem? Ja sama kupiłam ostatnio swojemu facetowi koszulkę z nadrukiem no ale że nie wiedziałam co mam zrobić to wkleiłam jego zdjęcie i dodałam ekstra napis :D Śmiechawsko wyszło a korzystałama z tego generatora i w sumie już zamówiłam koszulkę na tym sklepie. Zobaczcie sobie kto chce: https://www.printlander.pl/module/tshirtecommerce/designer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałyście nad scyzorykiem ? w sumie na pewno się przyda facetowi. Niektóre scyzoryki mają nawet otwieracz do piwa więc jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna86a
Do prezentu zawsze można dorzucić jakieś kosmetyki do pielęgnacji. Widziałam ostatnio na internecie zestaw Seboratin Men szampon + żel Men Sport 2w1. Myślałam, żeby kupić go tacie, powinno mu się spodobać. Taka rzecz zawsze jest przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka3025
Do prezentu zawsze można dorzucić jakieś kosmetyki do pielęgnacji. Widziałam ostatnio na internecie zestaw Seboradin Men szampon + żel Men Sport 2w1. Myślałam, żeby kupić go tacie, powinno mu się spodobać. Taka rzecz zawsze jest przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladystyl
Każda z nas wie, co jest potrzebne naszemu mężczyźnie. Bo przecież "oni" nigdy nic nie potrzebują. Ja w tym roku stawiam na porządny portfel skórzany. https://www.ladystyl.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florinasta
ja w tym roku mojemu chlopakowi kupuje fife18 wiem ze na pewno sie ucieszy bo na biurku trzyma chyba wszystkie edycje, no z wyjatkiem 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×