Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola04

POGŁĘBIAJĄCE SIĘ ZMARSZCZKI

Polecane posty

Gość gość
Sam krem nic nie zdziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO: 40lat "jezeli masz taki genotyp ze widac szybciej upływajacy czas to nic nie zrobisz oprocz zabiegow inwazyjnych typu botoks i inne ,jest pewna grupa ludzi ktorzy maja taki geneotyp ze nie widac po nich upływajacego czasu na twarzy i szyi bo wlasnie to szyja mowi o wieku kobiety,czesto twazr jest wygładzona botoksem a szyja pokazuje bezlitosnie metryke jak ktos zapomnial dodac .... " Teraz są już metody nieinwazyjne i do stosowania w domu - Casada Beauty - Deepcode. Poza tym można te produkty stosować na twarzy, szyi i dekolcie. Niestety w moim przypadku też szybko widać upływający czas, szczególnie zmarszczki mimiczne. Dodatkowo po ciąży miałam strasznie przesuszoną skórę na twarzy, co spowodowało powstanie siateczki zmarszczek. Wszystkie kosmetyki CB zawierają kwas hialuronowy. Podczas 4 tygodniowej terapii stosuje się jeden z trzech rodzajów kapsułek, tj z kwasem hialuronowym, botosyn lift (botoks) lub z komórkami macierzystymi z olejku arganowego. Substancje te są wprowadzane pod skórę urządzeniem Deepcode. Efekty widać już po tygodniu, czyli po 3 ampułkach. Są skuteczne, bo sama na sobie najpierw testowałam. Więcej info na www.casada-beauty.eu Katalog i cennik mogę przesłać mailem kasia.casada@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twoje deepcode to jakas kolejna ściema, obejrzałam folder, niby działa na zasadzie ultradzwieków i jonoforezy. Podaj jakie są parametry tych utradzwiękow. To urządzenie do użytku domowego czy profesjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku system networking, pewnie kosmiczne cery, zero efektów i opowiesci o przypadkach odmłodzenia o 15lat. Coś w rodzaju dzemików uzdrawiających z flavonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie nie jest to ściema. Dlatego najpierw przetestowałam na sobie. Teraz dopiero polecam dalej. Urządzenie można stosować zarówno w gabinetach kosmetycznych, jaki i w domu. Nikt cudów nie obiecuje. Jak stosujesz kwas hialuronowy, to uzyskujesz efekt spłyconych zmarszczek i wygładzonej cery. Botosyn działa na mięśnie jak botoks, więc zmarszczki mimiczne stają się płytsze, a komórki macierzyste z olejkiem arganowym odbudowują skórę. Co do cen, to kosmetyki, kremy, ampułki są w cenach, jak kremy z wyższej półki. Największy koszt to urządzenie do wprowadzania ampułek, ale dlatego produkty będą dostępne także w gabinetach kosmetycznych. Wtedy można będzie korzystać z ich usług i produktów Age Control, a kupować jedynie kremy Triple Effect do użytku domowego. Cudów nie ma i nikt nagle nie będzie młodszy o 15 lat, ale można starać się zwolnić proces starzenia i odbudować skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci to znaczy wg Ciebie odbudować skorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze zuzupełniając oto skład kapsułek i działanie: 1. intensywnie nawilżających - oprócz kwasu hialuronowego i hydrovitonu, naturalnego czynnika utrzymującego odpowiedni poziom nawilżenia przez całą dobę, preparat zawiera czynną substancję Aquafill®, która szybko i trwale uzupełnia zapasy wody w skórze, 2. z botosyn-lift (botoks) - koktajl o wysokim stężeniu składający się z Syn®-Ake i Argireline® oraz Q10, który chroni komórki. Zmarszczki mimiczne zostają w wyraźny sposób zredukowane dzięki trwałemu zmniejszeniu napięcia mięśni twarzy a skóra zostaje wygładzona. 3. z olejkiem arganowym - innowacyjne komórki macierzyste Argan wspomagają proces odbudowy wszystkich funkcji młodej skóry. Ekskluzywna czynna substancja chroni i odżywia komórki macierzyste skóry, odmładza skórę i redukuje zmarszczki. Skóra odzyskuje dawną sprężystość i blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działanie kwasu hialuronowego jest nawilżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działanie kwasu hialuronowego to nawilżanie, ale dzięki temu nawilżaniu wygładzają się zmarszczki będące wynikiem przesuszania się skóry. Kwas hialuronowy stanowią główny element wypełniacza występującego pomiędzy komórkami skóry. Kwas hialuronowy jest także odpowiedzialny za właściwości mechaniczne takie jak wytrzymałość na rozciąganie i elastyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dlatego polecam kwas hialuronowy w kapsułkach,Hialumax Duo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też stosowałam ten preparat.Tylko najlepiej działać na skórę i od wewnątrz Hialumax Duo i od zewnątrz Casada Beauty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o salonie New Look. Coraz częściej o nim słyszę i o tym że mają dobrej jakości zabiegi w dobrej cenie. Sam peeling na zmarszczki jest skuteczny? czy np. warto sobie jeszcze zastosować inny w celu osiągnięcia lepszego efektu? Mozecie ciś poradzić jak jesteście doświadczone? zmarszczki nie są jakieś głębokie, mam 35 lat ale już powinnam o czymś pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka007 - Co prawda nie w New Look, ale chodzę na mikrodermabrazję i do tego sama stosuję kapsułki z kwasem hialuronowym wprowadzane Deepcode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandaa37
Próbowałam różnych zabiegów w tych salonach i spa - wszystko strata pieniędzy, dopiero niedawno koleżanka mi poleciła botosis czytałam o nim tu http://zdrowieuroda.biz/botosis-kuracja-antyzmarszczkowa/ jest tam też promocja cenowa 1 opakowanie gratis, to tabletki więc wygodnie się przyjmuje, po miesiącu widzę już efekty działania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno zaczęłam stosować polski krem yonelle, bardzo fajnie się wchłania a co najważniejsze działa, od razu czuje sie że skóra jest bardzo nawilżona a zmarszczki po niedlugim czasie sie spłyciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
TWARZ ,Twarz (zmarszczki )---mapą naszego organizmu Patrz punkty akupresury twarzy (wątroba ,płuca ,nerki ,serce ,jelita....).Swiadczą o tym co niedomaga w naszym organizmie.Więc kremy tu nie pomogą .Szkoda pieniędzy . Lepiej wydać na refleksoterapię.....,która leczy choroby i dolegliwości (zmarszczki ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrika33 Casada Beauty to też lifting bez skalpela, jeżeli w trakcie kuracji stosuje się ampułki botosyn-lift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam na zmarszczki stosowanie peelingu kawitacyjnego. Narzędzie do niego to Skin Cleaner, które znajdziecie na stronie yourspa.pl ! Na prawde pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich, którzy chcą zobaczyć na własne oczy, jak działa Casada beauty na 'Wieczór zdrowia i urody" 13.08.2014r. o godz. 18:30 do Hotelu Aspel w Krakowie przy ul. Bratysławskiej 2 - WSTĘP WOLNY!!! W programie oprócz prezentacji zabiegów kosmetycznych, także wykład 'Kwasy omega-3 w diecie człowieka. Choroby cywilizacyjne - ich powstawanie i profilaktyka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnymi kremami są te z kwasem hialuronowym. Floslek i Dr Irena Eris mają ciekawe propozycje anti aging. Ja stosuję tę pierwszą i jestem zadowolona. Skóra wydaje się bardziej napięta i zdrowiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam po wszystkich erisach uczelenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzcina18
no najlepsze jest poprawić swoją dietę i zacząć pić więcej wody. Do tego używać kremu bee pure. No i rzuć fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę azjatyckicukier blogspot com. Jest tam mnóstwo przydatnych porad odnośnie zapobiegania powstawaniu zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiavinci
Najważniejsze jest to by poprawć swoją dietę i jak koleżanką wyżej wspomniała pić bardzo dużo wody. Dobrym rozwiązaniem są również kwasy AHA i BHA. Ja swoje kupuję tutaj: http://www.topdrogeria.pl/kwasy.html niecałe 20 pln to na prawdę dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk , który poprawia kondycję skóry. Zmniejsza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność oraz niweluje trądzik oraz przebarwienia. http://track.easyprofits.com/1d90e1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk, który poprawia kondycję skóry – zmniejsza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność oraz niweluje trądzik oraz przebarwienia. http://track.easyprofits.com/1d90e1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×