Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola04

POGŁĘBIAJĄCE SIĘ ZMARSZCZKI

Polecane posty

Gość gość
Na głębokie zmarszczki nie pomoże żaden krem. Jak chcesz coś z tym zrobić to tylko u lekarza w gabinecie. Ja polecam kwas hialuronowy np. http://www.techderm.pl/ . Warto też pomyśleć nad liftingiem, niestety z powodu bardzo wysokich cen zdecydowanie jest to zabieg nie dla każdego. Kwas jest dużo tańszy więc w większości wypadków będzie najlepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killbill88
No pewnie, że na takie zmarszczki nic nie pomaga. żaden krem i inne cuda. Ja 6 miesięcy temu robiłam zabieg kwasem hialuronowym, tzn wypełnianie nim. Udałam się do gabinetu medycyny estetycznej i warto było. Aaa i jeszcze jedno. jak się decydujecie na taki zabieg to zwróćcie uwage na jakich preparatach pracuje Wasz lekarz. I czy ma też dobrą technikę wkłuwania się. Co do preparatów, to ja miałam wypełnianie je Restylane. Nie mam skutków ubocznych, bardzo wiele pozytywnych opinii czytałam też na fb od innych dziewczyn, które robiły sobie ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam naturalne i bezinwazyjne sposoby na zmarszczki. Nawadniane organizmu jest bardzo ważne żeby skóra nie wiotczała. Picie odpowiednich herbat i stosowanie "inteligentnych" kosmetyków. Można co nieco poczytać na farmacjapraktyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mi infuzja tlenowa bardzo pomogla na odzywnienie skory twarzy oraz odżywienie jej. Zabieg nic nie boli , a super wygładza skórę oraz nadaje jej odżywnienie i odmłodzenie. Moge polecić miejsce gdzie robiłam Bonjour https://bonjour-gliwice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksyk

a stosowałaś już kolagen? ten od DH jest najlepszy na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoksis

Sprawdzcie kolagen doppelherz, wiekszosc zmarszczek znika na zawsze, serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaPe

O tym, ze kolagen gdzieś tam wspomaga przy tworzeniu się zmarszczek to słyszałam o tym. Ale jeśli chce się taki efekt serio odmłodzenia, to najlepiej jakiś zabieg. Ja sama jestem po wampirzym liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Bardzo polecam ten zabieg, bo efekt jest mega dobry. I przede wszystkim bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Ja na wygładzenie zmarszczek robiłam zabieg termoliftoing w klinice MTT Estetica w Krakowie   Zabieg robiono mi za pomocą urządzenia Alma Laser. Zmarszczki mam wygładzone i super teraz wyglądam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×