Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy czy to problem z karmieniem

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny mam pytanie. Jestem mamą 3 tygodniowego Leosia:) i mam mały problem. Otóż to moje pierwsze dziecko i nie mam doświadczenia, Nie wiem czy małemu wystarcza mój pokarm czy sobie pojada? Jak mogę to zauważyć . Ostatnio jest tak ,że przez dzien praktycznie w ogóle nie chce zasnąć nie ma tak żeby zasypiał na 3 godziny czy 4 ( to niemożliwe w jego przypadku) gdy zasypia to np o 16 a budzi sie juz o 17 przed 16 zje trochę idzie spać i o 17 płacze podtsawie go pocyca może z pare minutek pomarudzi i znowu zasypia na góra 2 godziny. W nocy jest tak samo nie przeszkdza mi to jako tako ,ale nie wiem czy to przez pokarm czy po prosu dzieci tak mają? Ostatnio kolezanka powiedziała mi ,że może mam rzadki pokarm ,ale poczytałam trochę i piszą ,że nie powinno tak być , doradziła mi także żebym spróbowała podac mu mleko mod na próbę,ale waham się ,bo wydaje mi się,że to nie potrzebne. Proszę o pomoc i zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde dziecko indywidualnie normuje swój czas oraz ilość jeśli chodzi o karmienie. Dzidzie do piersi przystawiamy na żądanie. To nie ułatwia zycia wiem.... Ale! ani się obejrzysz jak ustawi się rytm dobowy. Nie miej żadnych oporów przed zadawaniem pytań swojej położnej. Powodzenia zyczę i gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spi wciagu dnia godzine czy dwie i ty jeszcze narzekasz???Moje dziecko teraz konczy miesiac I malo spi wciagu dnia jak ma godzinna drzemke to jestem w siodmym niebie .A tak potrafi usnac ja go odkladam a on po 10 min sie budzi I tak caly czas.Mysle ,ze sie najada bo przybiera na wadze dobrze w dwa tygodnie I kilka dni przybral 1 kg wiec napewno sie najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak :) Nie chce podawać mleka mod bo matki najlepsze ,a skoro mówicie tak to muszę się dostosować :) Zapytałam ,bo niektóre mówią jak dzieci budzą się co 4 godziny i w nocy tylko raz jeszcze nie w nocy tylko nad ranem to myślałam ,ze coś z małym nie tak. A jak tak się napina kuli nogi stęka to co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oznacza to ze rosnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położnej pytaj a będziesz spokojniejsza. Każda z nich jest przynajmiej na początku do dyspozycji non stop na telefon. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zważyć, czy dobrze tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×