Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

goraczka i biegunka u 3 latka

Polecane posty

Gość gość

Chciałam prosić o poradę. W pon wieczorem zauważyłam że mój 3 latek ma gorączkę. 38,1 .. Gorączka 38 - 40 st utrzymywała się do dziś.. Do tego biegunka i wymioty. Byłam u lekarza i stwierdził zapalenie ucha. Synka nic nie boli. Miesiąc temu była bardzo podobna sytuacja. Wymioty, gorączka 40 st. Trwało to jeden dzień.. Ktoś może miał podobna sytuacje? Czy to nie oznaka jakiejś choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest właśnie chory. Ma 10 miesięcy. Objawy: katar ropny, biegunka, gorączka (od 38 do 39,5) z tym poszlam do lekarza... Ponoć "zapalenie gardła". przedwczoraj w trakcie obiadu zwrócił mi wszystko.. chlusnął równo.. masakra.. Z jedzeniem różnie, raz je.. raz nie.. Dostał jakiś ponoc lekki antybiotyk.. na razie jest o tyle lepiej, ze juz gorączki nei ma.. ale marudny jest okropnie. No i na szczęście wymiotował tylko raz.. a i kupy się normują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas żadnych objawów choroby. Bez kataru, bez kaszlu... Dziecko zdrowe i nagle ogromna gorączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm z tego co wiem,. to gorączka jest przy stanach zapalnych.. więc być może to rzeczywiście zapalenie ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie. Ale gorączka zniknęła dziś jak ręka odjal, pojawiła się jeszcze krew w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×