Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sie na nim odegrac pytajnik

Polecane posty

Gość gość

Mam 18 lat i mam problem, a mianowicie. Ostanio na imprezie poznalam chlopaka( kolegę moich przyjaciółek) jedna z nim kiedys kręciła, ale nie wyszlo. Napisal do mnie po imprezie, zaczelismy pisac, dzien, dwa, tydzien spotkaliśmy się. Pocałował mnie, i zaczełam mu ufac, zaczelismy byc razem, ale po kilku dniach, napisal mi, ze to za szybko się wszystko dzieje, ze nie umie kogos kochac, nawet z kims byc poniewaz mial duzo problemow przez ten rok, chcialam go pocieszyc ze nauczymy sie razem byc, doceniac wszystko, ale on mnie zbywal, w koncu doszlo do kłótni powiedzial, ze nikt nie potrafi mu pomoc w tym zyciu ktore i tak niedlugo zakonczy, ja do niego o czym On mowi, kazal mi spieprzac ze swojego zycia, powiedzialm, ze trudno, zrobilam. Nie odzywalam sie, sam do mnie napisal.. Chcialem sie tylko zabawic, a ja ze juz wiem, co chcial, a on ze bylam taka naiwna, ja ze dlaczego mnie oklamywal, a on ze nudzilo mu sie, kazalam mu zostawic mnie w spokoju, a ten do mnie " glupia d****o". strasznie mnie to zranilo, ale nie dam sie ponizac, napisalam mu, "Nikt mnie glupia d****a nie bedzie nazywal!!! Nie puscilam sie z nikim, wiec nie masz prawa! Ogarnij sie, a nie kazda dziewczyne od dziwek bedziesz wyzywal!!! Myslisz, ze jak mnie ponizysz to ja sie zabije? Nieusmiech.gif wiem, jakim jestem wartosciowym czlowiekiem, i ktos taki jak Ty tego nie zmieni. Co Sandre tez tak nazwales? Za co? Ze jest ogarnieta i sie na Tobie poznala! Spieprzaj z mojego zycia, nie pisz do mnie wiecej. Nie chce Cie znac." On mi nic nie odpisal, napisal do mojej przyjaciolki, ze ja chce go w dziecko wrobic, zebym sobie frajera znalazla itd.. Ja nie jestem jakąś dziewczyną szukającą wrazen, nigdy nie napisze pierwsza, wstydze się, a to jak On do mnie się odezwal zatkalo mnie. Zrobil to mojej kolezance, ktora go olala, tez jej tak powiedzial, powiedzcie mi czy on ma cos z glowa? wiem, ze jest zalamany po smierci taty, ale nie mozna tak traktowac ludzi, na prawde mi na nim zalezalo. co jest z nim???? Jak mam się na nim odegrac, strasznie mnie zranil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kim Ty sie zadajesz.... nie dosc ze cham, prostak, prymityw, to jeszcze ma ewidentne zaburzenia osobowosci i jest agresywny. nie masz w towarzystwie normalnych chlopakow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, ale jego poznalam przypadkowo, to nie byl jeden dzien.. Zaczynalismy sie poznawac, to chore jacy ludzie to popaprance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje sprawdzony sposob na zemste ,w nocy podkradnij sie pod jego dom ,niepostrzezenie wejdz do srodka i zasadz mu metrowy dynamit w d**e ,nastepnie podpalajac papierosa nonszalancko rzuc zapalke na odstajacy knot i spogladajac zlowieszczo spod ciemnych okularow ,mruknij pod nosem :zasluzyles na to zimny madafako !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, to jest dobre, tylko nomby nie mam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×