Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona jestem

Kara za zdrade

Polecane posty

Gość gość
Boshhh jaki kawal gnoja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba gnojek trochę ten Twój mąż. Jako karę dostanie alimenty i świadomość, że zachował się nieco c*****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
kawal gnoja dostal az 600 zl. alimentow czyli po 300 zl. na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, u mnie jest podobnie, jedno dziecko 1,5 roczne i ja w drugiej ciąży faceci to bydlaki ot co, zdradzają bo nie dorośli do opowiedzialnosci do zycia w malzenstwie i wychowywania dzieci oczywscie ciężko jest bo dzieci marudzą, chorują , nie ma przy nich ani chwili wolnego wiec co facet robi? ucieka do kochanki, bo tam ma spokoj i seks jak przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przysięgam jak się z moim rozwiodę to dopiero wtedy zobaczy co znaczy wychowywać dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kary za zdradę, przynajmniej nie na tym swiecie. Może po śmierc**pójdzie do piekła, jeśli nie zdąży się wyspowiadać na minutę przed śmiercią. Karę masz Ty, bo zostałaś sama z dziećmi. Taka jest sprawiedliwość na świecie. Jemu będzie się dobrze żyło z kochanką za Twoje/Wasze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kara za zdradę -życie z kochanką,brak możliwośc***owrotu do rodziny,taki chłop już całe życie będzie szukał,szukał,szukał.....ch*j wie czego. Słyszałam wypowiedź wieloletniego rozwodnika, który po latach stwierdził,że już nigdy nie mógł sobie miejsca znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
niech idzie do piekla wraz z kochanka , nienawidze go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie ile czasu są po ślubia, jak duże ma dzieci i kiedy się popsulo w malżeństwie? on ją zwyczajnie okradł! Autorko złoś szybciutko kradzież na policję i wal śmialo do sądu po alimenty na dzieci oraz pieniądze na zapotrzebowanie domu i rodziny, bo to jest dalej twój mąż i musi łożyć zarówno na dom jak i małoletnie dzieci. niech go utrzymuje kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doczytalam podwyż te alimenty na dziec****owiedz w sądzie, że twój mąż ma pieniądze, ale zamiast na wlasne dzieci woli wydawać na panie lekkich obyczajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Twój mąż zaraz się ożeni z kochanką i Ty zostaniesz z niczym. Kochanka będzie żoną, a Ty samotną matką z dziećmi. Sąd Ci nie przyzna większych alimentów, bo mąż ma NOWĄ rodzinę, którą musi utrzymywać. Taka jest kara za zdradę. Kara dla Ciebie, a nie dla zdrajcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zawieź dzieci do niego i powiedz, że od tej pory będą u niego mieszkać, a ty będziesz płacić 400 zł alimentów - zobaczysz jak się jago nowa ukochana ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj tej szmaty co pisze, że sąd nie przyzna większych alimentów, bo to pewnia jakaś zlośliwa kochanka. Już byś chciał, żeby kochanek się z tobą ożenił, tylko, że on dalej jest meżem innej kobiety i tak pozostanie, a ty jedynie mu służysz jako darmowa prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te przemądrzała z 10. 30 jak na zrazie to jest mąz autorki a nie kochanki i to z autorką tworzy rodzinę, a nie z babą lekkich obyczajów, co daje każdemu, więc zgodnie z prawem musi łożyć na swoją rodzinę, a nie na zachcianki korfy, a co będzie w późniejszym czasi to nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak ale smieszy mnie stwierdzenie ze kochanka jest lekkich obyczjow, to bzdura, kochanka nie daje kazdemu tylko twojemu mezowi. Ale tak sie pocieszaj a ona i tak ma w nosie co o niej mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "przemądrzała" z 10.30 nie pisze z pozycji kochanki, ale porzuconej żony, którą własnie spotkała taka sytuacja. Przedstawiam bez owijania w bawełnę jak jest w życiu. Kochanka wygrywa z żoną i ta zostaje z długami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się pocieszaj nieszczęsna kochanko - babo kekkich obyczajów, że wygywasz z żoną, bo tylko tyle c***ozostało, żeby znów w kolejny weekend pojęczeć na kafe. :D i gwarantuję ci, że mojemu mezowi nic nie dajesz, bo on takie śmierdzące szmaty jak ty celowo omija szerokim łukiem, żeby mu się przypadkiem takie ś****wo do rozporka nie przyczepiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gościu z 17.30 chyba czytać nie umiesz. Może wejdź na inne topiki, gdzie piszą kochanki i jak obrzucają błotem "byłe" żony. Właśnie one piszą, że wygrały z byłymi żonami i same zostały aktualnymi żonami i walczą by te pierwsze zony i ich dzieci dostały jak najmniejsze alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he a chlopy sie tylko ciesza i zacieraja rece ze taka walka o nich. Oni moga wszystko, moga zdradzic, zostawic, porzucic, zapomniec o dzieciach i codziennych troskach wychowania ich. Ci to maja zycie a baby durne i tak sobie oczy o nich wydrapuja i od k***w sie wyzywaja. Kiedys mezczyzni walczyli o kobiety a teraz... jedno szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kiedyś kobiety były coś warte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie za wszystko co sie w zyciu zrobilo zlego trzeba bedzie zaplacic ,a szczegolnie za krzywde dzieci Kochanki kiedys tez zaplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa........ chciałabyś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
nie jestem byla zona, jestem zona aktualna, wiec daruje sobie zlosliwe komentarzy. A konkubinat to nie jest rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość zdrada jest wynikiem tego, że w małżeństwie się wam nie układało, jakby facet zrobił skok w bok to by cie na kolanach błagał o wybaczenie - skoro odzszedł to widocznie nie chciał z tobą być kara za odejście od kooś kogo sie nie kocha? to bycie z kims kogo si nie kocha jest karą, teraz jest wolność a karą będzie to, że będzie miał cię na ogonie, będzie musial zaczynać od nowa, psrzedać dom, wyprowadzić się, ułożyć sobei życie z bagażem I jak znam życie to ty mu to wszystko będziesz utrudniać to jest wystarczająca kara, mieć byłą żonę podpisuje sie pod tym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisz się podpisz! ale zobaczymy jak będziesz ćwierkać jak będziesz ćwierkać jak zostaniesz sama z dziećmi - bo jemu młodsza dziura zapachnie! na razie pieprzysz na zasadzie "gadał ślepy o kolorach" - niestety przemądrzałe gówniary tak mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod taką radą się trzeba podpisywać!!! 10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mi sie podoba !!! jestem facetem, nie mieszkam ze swoim dzieckiem Jestem ten zly. najlepsza rada forum - powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
on sie wyprowadzil na drugi koniec Polski dzieli nas 800 km to nie bede oddawac mu dzieci. Kochanka ma swoje dzieci i mu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gościu z 19.23 kochanki to se mogą walczyć jedynie o to, zeby cudzy mąż dał im jaja polizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co, że 800 - wsiadasz w pociąg i wieziesz dzieci - chyba, że wolisz je zatrzymać, bo alimenty to podstawa domowego budżetu - ale jak będą u taty możesz spokojnie iść do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×