Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polecam ubranka dla chłopca rozm 86

Polecane posty

Gość gość

W super stanie, większość wygląda jak nowa,bo krótko używane na zmianę z innymi: www.allegro.pl/zestaw-ubran-rozmiar-86-next-cool-club-disney-i3770968202.html Na innej aukcji body i pajace: www.allegro.pl/zestaw-body-pajace-rozm-86-i3757222281.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej ty tępa p**do szmaty sprzedajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty dalej na faeterii siedzisz i jeździsz po ludziach? :D Idź się wymasturbuj, to Ci frustracja nieco opadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za te pieniądze nikt ci tego nie kupi kobieto! a dziecko wygląda miniaturka geja jak możesz je tak ubierać??? kolorowe legginsy i szalik mamy.... ciebie powinni w psychiatryku zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne dziecko, tak się zastanawiam jakim trzeba być człowiekiem żeby z uporem maniaka swoje dziecko na pośmiewisko wystawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góra 50 zł masz szansę za ten zestaw ubrań dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię dokłądnie tak ubranego synka, ma jeszcze legginsy dżinsowe i w tych to dopiero świetnie wygląda :D Nie robią na mnie wrażenia Wasze komentarze, że gej, że krzywdę robię itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda normalna matka usunełaby to zdjęcia po tylku drwinach pod adresem twojego swojego dziecka kobieto nie chodzi o Ciebie ale twoje dziekco sama się wystaw na pośmiewisko! i zastanów się zanim kolejny raz założysz mu na ulice legginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój przecież widać że kobieta ma coś z głową. niech sobie wystawia co chce w zyciu tego nie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro mu założę, bo lubię :D Jestem osobą mającą własne zdanie i hejt od anonimowych osób nie robi na mnie wrażenia, a nawet gdyby mi ktoś zwrócił uwagę w twarz, to... nie jego sprawa :) Jestem na tyle pewna siebie, że nie zmieniam zdania pod czyimś wpływem, także dziękuję za opinie, mam je w swoim odwłoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma prawocubierac jak chce dziecko,nie mam nic do tego. Ale stanowczo za drogo za uzywki. Nie wazne,ze stan wg.ciebie idealny.ale to sa uzywki. Nosilo je obce dziecko,bylo prane iles tam razy, bylo w domu czyims, niewiadomo jakim zreszta,mogl byc grzyb,plesn,nie wazne. Po prostu to uzywka i sorry ale 20 zl za sztuke to bardzo duzo. Za tyle to moge miec firmowke na przecenie a jak mam dodatkowa znizke to jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to są wszystko firmówki i wiedząc ile kosztowały mam świadomość, że bardzo tanio je sprzedaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firmówki z ciucholandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie z ciucholandu, tylko kupione jako nowe i używane wyłącznie przez mojego syna. Sama mu nie kupuję używanych szmat., bo nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, to nie sprzedawaj wcale. Widac chcialas zrobic biznes. A to sie nie zwraca. Sama kupowalam uzywane firmowki za gora 5 zl. Wiecej bym nawet nie dala. Wolalabym kupic za 20 zl nowa rzecz a nie firmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez stwierdzilam,ze jak mam tanio sprzedawac firmowe dobre rzeczy to wole nie sprzedawac. Kupujac liczylam sie,ze albo oddam za grosze albo zostana. Moze sie rzydadza,a potem co znow bede kupowac. Realia sa takie,ze nikt ci takiej kasy za to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam natury zbieracza, dlatego wolę je sprzedać. Pójdą za ile pójdą. Moda się zmienia, nie będę drugiego dziecka ubierać w stare, niemodne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to dziecko tez ubierasz niemodnie tylko w nowe szmaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widocznie mam wypaczone pojęcie o tym, co modne i ładne :D Niech tak więc zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że synek miał być córką stąd ten styl na geja-fryzjera. Ubrania DROŻYZNA. Next na wyprzedażach to po 1,2 funty ubrania wystawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia nie moze przeczyc, ze jej rzeczy sa bezwartosciowe:) wladowala kase w obciachowy ubior syna a teraz musi sie bujac ze szmatami. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo k***a kto dzieciątka ubiera jak małego gejka !!! Wygląda jak p***a a nie dziecko haha Idź się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×